bugün

Klasik bir istasyon bilmem nesi zırvası.

Yıllardır sözlükte intihar ediyorum temalı entry girip kendini acındırarak kız düşürmeye çalışmaktan bıkmadı aq. Kalitesizliğe bak.

Bunu tanımayan da okuyup duygulanır, adam sanar. Neyse ki tanıdığım için okumadan koca bir siktir çeken gruptanım.*
asıl sen kendine iyi bak canım kardeşim...
buraya neden yazdın lan ?

çok kalitesiz bir intihar olacak..
hayatımda hiç ölmeyi istemedim. hatta her defasında tanrıma yalvarıyorum bana daha çok ömür varsin diye. gidersem çünkü yapmak istediklerime ayıp ederim.

önce kendimi kurtaracağım, sonra da tüm dünyayı... yok yok gerçekten çok yüksekten uçmuyorum. gerçekten...

bir şeylere inanmak, o şeyleri abartmak demek değildir. basit görünmeyen düşünceler zor olmayadabilir. sadece korkuyorum.. çünkü her yerde insanlar var.
La olm et ama gittiğin yerde de Bi sikim olmayacak ki..
Intihar edecek adam buradan mı yazar. Gider intihar eder.
ve ben bunu üşenmedim okudum. yani alırım artılarınızı.
sen intihar etmeden önce bi psikoloğa görün kardeşim...sen de "ilgi manyaklığı" hastalığı var...inan bugün bayaa iyiler, seni de trollügünü de düzeltirler...

yazık senin annene babana...onlar seni iyi yetiştirdik sanıyolar...böyle zırvaladığını bilseler ilk onlar sorar sana "çocuğum sen niye böyle oldun?" diye...
Büşra ...(bel altı) bak kendine gel. Diye bir facebook furyası geldi aklıma.*
intiharı haklı çıkarmaya çalışan hatta özendirici nitelikte bir yazı yazmışsınız. olur da intihardan vazgeçer ya da ölmezseniz tck madde 84 götünüze girebilir.

sonra demedi demeyin.
aslında bu intaharcı sözlükçüleri ben olsam direkt sözlükten uçururum...bunlar önlerine ne gelirse onu kullanıp ilgi çekmek peşinde...onların intaharı ilgi çekemedikleri zaman olur.

zavallı bu herifler...ne intiharı amk?...beyinsizin teki işte.
Canım hiç öpmiiim intihar ediyorum.