bugün

genelde kalu beladan ayrilmak istemeyen ruhlarin sonradan dunyada hissettigidir.
Bu güruh olarak gidip plüton a falan mı yerleşsek genşler.

Hem ulaşım falan da zor oh mis.
kriptonit' ten etkileniyorsanız, gözünüzden ışın çıkarabiliyorsanız haklı olabilirsiniz.
diğer türlüsü sadece ergenliktendir.

(bkz: olur öyle arada)
insanların yaptığı kötülükleri görüp, yaşadığınız dünyayı sevmiyorsanız bu dünyaya ait hissetmeniz mümkün değildir zaten.
bu dünyada iyi kalmak için çaba gösteren herkesin yaşadığı tecrübe.
kriptondan gelenlerin hissettikleridir.
Her radiohead - creep dinlendiğinde hissedilendir.
valla büyük ihtimalle değilim ama napalım olmuş bir kere bizde yaşicaz.
Bulunduğun yerin sana uygun olmadığını gösterir.

Ooo I'm an alien I'm a legal alien
I'm a sakaryalı in Sincaaaan.
Ergen hissidir.
hepiniz dünyalısınız seve, seve olmazsa seke, seke çekeceksiniz kahrını.
dunyaya degil de zamana ait degilmis gibi hissetmektir. en dayanilmazi budur. ben binlerce yil once yasamaliydim. ya da "ne icindeyim zamanin ne de busbutun disinda" dizelerinde yasamaliydim.
https://www.youtube.com/watch?v=gDadfh0ZdBM
Kim ait ki ama bu dunyadan ayrilmicakmisz gibi hareket ediyorz.
Sabah uyanınca geçer.
En çok yaşanılan histir kimi için. Mesela benim için. Bu zihniyetler bu insanlar bu kafalar. Ben buradan değilim.
Ben de buraya ait olmadığımı hissediyorum ama bunun sebebi bizi hayata bağlayan şeylerin azlığıdır. Eksiklerimiz, olmasını istediğimiz ama bizde olmayan şeyler belki para belki aşk belki aile belki huzur ve saire işte.
Ne ben bu zamana aitim,
Ne de bu zaman bana ait.
Şu an için yaşanabilecek yegane gezegen bu olduğu için başka çaremiz yok ama yine de başka bir ihtimali düşünmek güzel..
görsel
doğru yolu bulmanın alametlerinden olup, akabinde ahireti ispat eder. elbette bu dünyaya ait değiliz. ahiret var berzah var ölüm var kabir var vesaire.
o zaman neden bu dünyadayım.
aynen, haha, beni yapamamışlar. buradan anneme ve babama sesleniyorum, siz nasıl insanlarsınız yahu? en azından birazcık zevk alsaydınız ben daha iyi olurdum.
acı bir histir.
naif insanların daha çok hissettiği.

şöyle bi bakarsınız çevrenize. birini incitmekten, insanların sırtına basarak yükselmekten çekinmeyen, bakmayan, görmeyen, empati kurmayan binlercesi vardır. kuş gibi üşür yüreğiniz.