bugün

tek amaçları daha önce açılmış başlıkları bulup, forumlarda o yazarı/üyeyi göt etmek olan kişilerdir. insan vücudunda ana bacı sövme isteği gibi garip hisler uyandırırlar. tek istedikleri modların dikkatini çekmek olan zübüklerdir bunlar, mod bile değillerdir.

şimdi bir foruma yeni üye olursunuz ve (bkz: aramaya inanmak)'(Y)a inanmadığımız zamanlardır. Ciddi bir başlangıç yapmak istersiniz:

(xyz adlı kullanıcı: 250 mesaj ve orta rep puanına sahip bir liselidir.)

başlık: bs player xx versiyon - özellikler - link (bu sürüm henüz 2 saat önce çıkmıştır)
xyz adlı kullanıcı, cevap1: dostum bu başlık daha önce verilmişti.
-tamam eyvallah der ve konuyu silersiniz.

daha sonra bu durumla bir daha karşılaşmamak için biraz daha özel bir konuda başlık açmayı denersiniz.

başlık: bilecikspor'un zorlu yılları
xyz adlı kullanıcı, cevap1: dostum bu başlık daha önce verilmişti, dikkatli ol. ( başlık tam 2 sene önce verilmiştir fakat ibnelik değil mi, arar bulur modların karşısında göt eder sizi)
-hassiktir ya dersiniz büyük ihtimal.

artık kendiniz bir şey yazar ve bunu paylaşırsınız.

başlık: bir gece hikayesi
xyz adlı kullanıcı, cevap1: dostum bu başlık verilmişti sanırım, hatta kesin verilmiştir yani sil sen bunu. sonra modlarımıza iş çıkıyor senin gibiler yüzünden.
-hassiktir ya, hassiktir. bunu ben yazdım .mına koyayım. mikerim seni de modunu da kimsin lan sen kim kim kim? nerdesin adres ver g.t oğlanı ha versene?! (uzar sürer gider)

akli dengemizde oynamaya yol açabilir böyle tipler. aman oyunlarına gelmeyin.
özet: bulduğunuz yerde *** ibneyi.
(bkz: özet geç)

(bkz: çaylakken 40 karakter sınırı)
forumlarda olmaması, sözlüklerde olması diğer kullanıcılar için daha hayırlı olacak insan söylemi.