bugün

Bir galatasaraylı hezeyanıdır.

Sen zamanında bağır çağır sizin yerinize avrupada biz daha iyiyiz havalan konuş sürekli sonra gel bugün milli birlikten bahset oldu orospu çocuğu insan haklısın.
Zamaninda kibris yunan takimini bile destekleyen geseliler kadar hain degildir.
daha ülkesinin dilini konuşamayan kişi iddiası. ha doğrusunu anlamadık mı anladık. mesele arsenali desteklemek değil sen hala anlamadın mı?
fenerbahçe taraftarı olarak daha geçen günlerde benim yaptığım, yapmaktan zevk duyguğum işin başında gelirdi yabancı takımı galatasaray'a karşı desteklemek,onlarda az değil derdim her zaman, ama yok öyle değil o işler. sırpların galatasaray taraftarlarına yaptıkları o karikatürleri gördüm, dalgaları gördüm; domuz kafası yapıştırmışlardı, bayrakları farklı şeylere çevirmişlerdi. işte o zaman anladım bu iş galatasaraylı fenerbahçeli diye ayrılacak iş değil. bu iş harbiden millet işi, öyle bir kanıma dokandı ki o hareketler bugün en azından 4 yemeseydik diyebiliyorum, ve keşke tüm galatasaray taraftarıda böyle olabilse bizde. her şeye rağmen umarım türk futbolu iyi günler geçirir birlik ve beraberlik içinde.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar