bugün

ayrılıkla noktalanmış evlilik yaşamış erkeğin salgıladığı karizmadır.
bir evliliği yürütememiş erkek karizmatikden ziyade galiba biraz karızmatik olur.
görmüş geçirmiş erkek karizmasıdır.
giriştiği işte başarılı olamamış bir insanın nasıl bir karizması olabilir ki? Avuntudur.
adam karısını elinde tutamamış beni de tutamaz düşüncesiyle yok olan karizmadır. yok öyle bi karizma.

hani şöyle çoluğuna çocuğuna ilgi gösteren yıllar geçse bile karısının gözünün içine bakan adam var ya işte o karizma ama işte onların da başı bağlı oluyor.
bende niye yok lan bahsedilen karizmadan dememe vesile olmuştur.

yok lan hiç karizmatik değil amk. insanlar size önyargili davraniyor geçmişinizi irdelemeye çalişiyor. ben memnun değilim o yüzden kimseye bu konudan bahsetmemeye özen gösteriyorum.
O karizmayi bi de eski ese sorun siz. Dul sifati yemis oturmustur. Artik herkes ona yan gozle bakabilir. Baslarim boyle ise. Niye sinirlendiysem bu kadar banane hih.
Boşanmış erkek deyince akla şunlar gelir:

- Bunun gözü göz değil bak kesin aldattı kadını.
- Adam olamamış bu.
- Kadına bakamamış.
- Çekilecek bela değilmiş.
- Gözü dışardaymış.
- kumarı içkisi varmış.
- Çocuklara bakmıyormuş.
- işsizmiş.

Karizma?
isim tamlamasıdır.
boşanmış olduğuna göre en az 35 vardır.ki 35 yaş ve civarı bir erkeğin en karizmatik olduğu yaştır.bir de hafif kirli sakalı varsa ve birkaç ikinci yeni şiiri biliyorsa tavlayamacağı kız olmayan erkektir.
evlliğin tek yönlü olduğunu düşünen kezbanlarca bu yükün tamamını çekmesi gereken erkeğin çekmeyip bıraktığı için kaybettiğini sandıkları karizmadır.

övünmeye gelince "yuvayı dişi kuş yapar", icraata gelince "ne biçim erkesin be!!"
yeni limanlara yelken açmak için hazırlık yapan kaptandır.
eski eşine ödediği nafaka karizmayı çizer.
karizmatik değil kerizmatiktir olsa olsa..
Var mı lan cidden öyle bişey diye düşündüren karizmadır.
zerre kadar olmayan karizmadir. Aslinda vardir. Sadece salaklar icin.

Bosanmis erkek bir evliligi bile yurutememis basarisiz erkektir. Tam anlamiyla kari gibidir. Al at bunu amk ise yaramaz.
Bizim memlekette hiçbir boşanmış erkeğin karizması yoktur. Zira boşandığına göre ya aldatmıştır, ya geçimsizdir yada çulsuzdur. Misal bazıları karaktersiz karısının onu aldatmış olduğunu söyleyemeyeceğine göre mecburen bu etiketle yaşar. Zira bunu söylese adı iktidarsıza çıkar. Özetle her boşanmış erkek başarısız değildir. Sadece kaltağın birine denk gelmiş de olabilir.
Varsa böyle bir karizma ben de bileyim. Niye söylemiyonuz olum? 2 yıl oldu bir karizma göremedim ben ama neyse.*
Kötüdür babamdan biliyorum.
olmayan karizmadır. bildiğin iticiliktir o.