bugün

GÜNDE DOKUZ SAAT UYUYUP, iKi SAAT GÖBEK KAŞIYAN KALAN SEFiL VE DEĞERSiZ VAKiTLERiNDE DE MEMLEKET UĞRUNA HiÇBiR KATMA DEĞER ÜRETMEDEN SÖZLÜKTE VATAN KALEMŞÖRLÜĞÜ YAPAN TÜRK GENCiDiR. BÖYLE BOŞ iŞLERLE UĞRAŞMASI YERiNE OTURSUN AZ KiTAP OKUSUN iLiM iRFAN ÖĞRENSiN. TARiH SOSYOLOJi iKTiSAT FELSEFE GiBi SOSYAL BiLiMLER DiSiPLiNLERiNDE ARAŞTIRMALAR YAPIP UFKUNU AÇSIN.
pkk nın sözlük kanadı içinde yer almayan gençtir. tebrik ediyoruz hainlere prim vermediği için.
kendisi bir bordo klavyelidir.
tartışılması imkansız olan tiptir. eğer onun gibi düşünmüyorsan sen de teröristsindir. okuyup, düşünmediği için, kendi düşüncesine uymayan yaşantıları ve fikirleri görmezden geldiği için sığdır ve farklı düşünmeyi korkutucu bulurlar. insan olmanın temel noktasını kaçırdıklarından, yani düşünmek eyleminden vazgeçtikleri için insanlıktan çıkmışlardır çoğu. kalıp laflarla slogan olarak hayatlarını idame ettirirler. zararsızdırlar çünkü gerçek hayata çıktıklarında işlerin böyle yürümeyeceğinden bile bihaberdirler.
Bunun gibiler askerliği bedelli yapar starbucks'tan çıkmaz bayan versiyonları mağaza mağaza dolaşan sözlüğe gelincede ya ben ülkemi çok seviyom diye yazar .
hiç yoktan parmak kıpırdatmış, yapacak hiçbir şeyi olmasada içten bir şekilde terörü lanetlemiş insandır. bağzıları ona buna laf atıp teröre karşı parmağını kıpırdatmazken o dağa çıkıp terötistle bizzat savaşamayacağını, türkiyenin bir hukuk devleti olduğunu bilerek kolluk kuvvetlerinin gerekeni yapacağını bilmiş, buna göre yapabileceği tek şeyi yapmış: haklı tepkisini koyarak bu devlet'in ülkenin, bu topraklarda yaşayan hiçbir insansın sahipsiz arkasız olmadığını, elinde silah kapısında nöbet beklemese dahi düşünceleriyle hepsini arkaladığını bağırmıştır.

çok yoruyor kendini benim öyle bir sıkıntım yok allahtan...
bayram günü sülale meclisinde vatan kurtaran atalarından gelir bu istem.
koyun olmaması da bişeydir dediğimiz gençtir.