bugün

istanbul bilgi üniversitesi hocalarından biri. kopya konusunda oldukça hassas bir hocadır. o yüzden sınavlarında dikkatli olmak gerekir. yanınızdaki arkadaşınızdan bir kalem bile isteseniz kopya muamelesi görebilirsiniz. o yüzden mümkün olduğunca sınavlarına hazırlıklı gitmek gerekir. ayrıca, pek akıcı bir ingilizce kullanmaz. türkçe konuştuğu zaman yakalamakta zorlanırken ingilizce konuştuğunda çok duraksar ve kolay bir dil kullanır. bu açıdan da dersleri kolayca anlaşılır.
Boğaç Erozan, istanbul Bılgı Ünıversıtesınde ır101 ve ır112 derslerını veren cok degerlı bır hoca. Boğaç hoca ıle ılgılı yazılabılcek cok sey var dısıplın konusunda bır kere cok hassas ayrıca dersıne gıren tüm öğrencılerını tanır o kadar ogrencıyı nerden tanır hadı canım dıyor olabılırsınız ama bır kere ders sırasında bir örnekte adımı verdıgınde ha adımı mı soyledı ben mı yanlıs anladım dıye baya şaşırmıştım gercekten. ır101dersınde ıngılızcesı benım sevıyemdekıler ıcın cok ıyı öğrencı halınden anlayan bir hocadır. ır112 dersıne gelınce hıcbır dersı bu kadar sabırsızlıkla beklememıstım her hafta yenı bırseyler ogrendık kurtulus savası donemınden baslayıp gunumuz konularına kadar işledik kısa bır zamanda cok şey ogretmıstır ayrıca dersın sonunda konu ıle ılgılı belgesel seyretmesı de cok faydalıydı önumuzdekı yıllarda tekrar ders almayı dusunmuyo degılım hanı yıne her hafta buyuk bır keyıfle derslerıne katılabılırım.