bugün

birgün komşu kızı kek getirmiş su damlama sesi mi o dedi. evet tesisatçı çağıracağım birazdan dedim. kız bir bakabilir miyim dedi. iyi bak dedim. kıza alet çantasını verdim.

bu işe başladı musluğu ditti dağıttı ben bir eve gidip gelicem dedi ulan dedim bozdu kaçtı neyse evden musluğun içini getirmiş conta ile kurtarmaz düzen tutmazdı dedi.

neyse çay demledim mutfağa oturduk getirdiği kekten koydum. dolabın kapısınıda ayarladı biraz düşükmüş. sonra kombi biraz sesli çalıştı bir araya geliyimde onada bakıyım dedi ve yanağımdan makas alıp çayını yudumladı kekini yedi gitti.

akşam babamdan tesisatçı çağırdım diye 100 tl almıştım. bosuna ev alma komşu al demişler. ama bu sene aşure getirmedi darıldım.
Bunu yapmak için ekstra bir beceriye sahip olmak, kürt yada solcu olmaya gerek yok. Kadınların hiç bir haltı yapamıyor gibi gösterenlerin ekstra mal olmaları gerekir o kadar.
Bir adet teflon bant yeterli sanırım musluğu tamir etmek için.. tamirci sadece gelmek için 150 tl isteyince YouTube videoları sayesinde artık kızlar da musluk tamiri yapabiliyor..
Eğer musluk dolaplı ve sabitse ingiliz anahtarıyla bayağı zorlanacak kızdır. Mini somun anahtarı kullanmasını tavsiye ederim.
Musluk tamirini bilen kız mı olur lan?
Nesin sen SAT komandosu mu?
çekmeceden keçe isteyip, gerekli ingiliz anahtarlarını uzatmanız konusunda direktif veren kızdır. böylesi zor bulunur.
En tesisatçı duyguların kızı olan kızdır. Saygı duyulmayı haketmektedir.