bugün

Meteorolijinin açıklamasıdır.
ironi değildir.
Kesin bilgidir.
Önce bende inanmadım ama gerçekmiş.
Kaynak habertürk tv. Meteoroloji Uzmanının adı hüseyin öztel.
Akepe medyasında, akepe megakentinde yaşanmıştır.
5 cmle kurtardım diyecektim ki alnı kurtarıyor o da.. yine boğuluyoruz yine boğuluyoruz..
AMINA KOYim troll başlığı sanmıştım meğer meteoroloji açıklamasıymış.
maaşımı, internetimi, yabancı dizilerimi, kitaplarımı, mumlarımı ve gitarımı verin sonsuza dek dışarı çıkmam. sizi mi kıracağım?
benle birlikte çıkabilirsiniz.
istanbulda ki kızlar evde kalacak anlaşılan.

Evet. 2000. Entry.
Lan ahahahahahhaa anasını sikim bunu diyenin karısı 160 dan kısadır çok çekmiştir.

Hehdhdhdhdhd.
1.60 dan kıza kızlar 15. Kattayım bizim evde toplanabilirsiniz . Kıyamam sizlere .
Çok doğru bir önermedir. Katılıyorum.
Kadınların hepsi topuklu giydiği için problem olmayacaktır.
peki belediye suyun yüksekliğini 160'dan aşağı düşürse daha mantıklı değil mi. bir öneri.
bu nasıl uyarıdır ya böyle bir şey olabilir mi. bence kılıçtaroğlu acil bir şekilde aym'ye oradan da avrupa insan hakları mahkemesine başvurmalı. bu nedir yahu.
36 santimetre amortismanım olduğundan, benim için geçerli olmayan çağrı.
hala uygarlaşmanın günah olduğunu sanan zihniyet yol yaparsa, alt yapı nasıl olsa görünmüyor deyip sallarsa, durakları yandaşlarına peşkeş çekip ota boka para harcarsa.

o şehirde sel olur. (Bilmeyen ak yobazlar şehir sellerinin nedenini araştırsın)

sonra da çıkar bu açıklamayı yaparız.
Zaytung ülke olduk.
Güneşli günlerde 1.80 üstündekilerinin güneşe daha fazla yaklaşmamaları için akşam saatini beklemeleri tavsiyesine eştir.
Meteoroloji uzmanının oytunkaran olduğunu görmemizi sağlamıştır.
gülsek mi ağlasak mı bilemedim! arkadaşım 3 cm ile kaçırıyor, sizin yüzünüzden çıkamadı o gün. bunun hesabını kim verecek sorarım size kim?