bugün

"off be çıkar at.işkence şimdi.duşa girip abdest almakta lazım" ya da ""ne terledim ya leş gibi kokuyorum girip bir duş alayim".
hadi be condom takmayi unutmusum
ne dedin kemal
mujde canim bebegimiz olacak dedim
seksin düşünülmediği saniyelerdir.
şurdan sigarayı uzatır mısın..
el freni motor freni allah ne verdiyse denenen andır. bir kere çok sıcaktı arabanın freni boşaldı, uludağ'dan iniyorduk lan hatta, boşaldı ama tutuyor yine, sağa çektik biraz soğuttuk balataları sonra devam ettik ama tam boşalsaydı var ya sıçmıştık kesin. el freni denememek lazım bilinmiyorsa takla atılır mazallah.
seratoninin tavan yaptığı andır, inanılmaz gevşer insan, bir sigara yakmaktan ziyade herşey angarya gelir..
insanın insanlığını hatırladığı saniyelerdir...*
insanın biyerlere uzanası gelir.sigara yakmak istersiniz. Ayrıca uykunuz bastırır.
bu sefer kendimi tutabileceğimi sanmıştım gibi bir düşünceyle yine o zevke yenilmenin verdiği pişmanlık 5 sn lik bir zevk için yaşanılan riskin verdiği bir durgunluk anı birazda halsizlik
-ulan değer mi şimdi bu yaptığın aptal kafa!s.kicem böyle işi bi de günaha girdik.
sigara yakma isteğinin tavan yaptığı saniyelerdir.
kendinden utanma hissiyle,dürtülerin yarattığı hayvanı farketmeyle beraber başlayan derin tedirginlik hissinin vücuda pompalandığı anlardır.
haniii ku$lar ağaçlaaaaar binbir renkli çiçekleeeeeeeeeer... $eklinde gecen saniyelerdir.
+ çok güzeldin..
- aşkım, muck, canım, muck..
+ ..
- canım ne dic..
+ canım şu sigarayı uzatırmısın.
(uzatılır)
+ içicenmi sende vereyim mi ?
- gerek yok sağol. Ne dicem n..
+ yaw ilk senmi girersin banyoya ?
- girerim hayatım. sen ben önemli değil. Ne dicem ne zaman ailenle tanıştıracaksın beni ?
(ve işte o an gerçek dünyaya dönülür. Tüm düşünceler kafada dolasır. Pişmansındır yaptıklarından ama iş işten geçmiştir. Her şey orda kalmamıştır. Vereceğin cevapta çok çok önemlidir.)
duş büyük bir uğraştır, o halde mastürbasyon büyük bir karardır.***
sıçtıktan sonraki ilk saniyeler gibidir, rahatlamışsınızdır.
-....
-hadi üstünü çıkar aşkım..
-...!!!
-oha aşkım, yok artık..
(bkz: post orgasmic syndrom)
kimisi için bir maceranın sonu, kimisi içinse akabindeki maceranın başlanngıç periyodunu olusturan zaman dilimidir.