bugün

(bkz: Pennyroyal Tea)
http://daturadabirbeat.tumblr.com
(bkz: Datura)
Mavi gözlü birinin ertesi gün ve o an saatlerince göz renginin mavi olmayacağı içilmesi ile kesinleşen bitki. Bitki değil canavar.
Uzak durulması gereken hede.
Biri de videoya çekmemiş amk bakıp ibret alırdık. Ha şöyle bir şey var ama:

http://m.haberturk.com/sa...a-bulayim-derken-oluyordu
Arsiz bir bitkidir. Göt gibi türemekte.

Gösterdiklerinin halüsinasyon olduğuna inanıyordum. Lakin gözümle görünce bir şeyleri, o şeylerin halüsinasyon olmadığına inanıyorum. Benim de inancım bu.
dağ tepe gezmeme ramen hiç bir yerde bulamadığım ot. çay gibi demlenip içildiğinde kötü kafa yapan ve kafa olmayı marifet sanan arkadaşlarımın önüne yem olarak atmak istediğim ot.
1 sene sonra dahi yaşadığınız sanrı benzeri kısa götelek olayları hatırlamanıza sebebiyet verecek olan bitki.
sararak içtiğimiz zaman astıma iyi geldiği bilinen bir bitkinin kaynatılarak içilmesi sonucu insanı dünya üzerinde hiçbir sözcüğün ifade edemeyeceği yerlere götürmesi ve bunu da binlerce yıldır yapıyor olması, recep tayyip'in alnının açıklığı kadar araştırmalık.

yalnız dikkat etmelidir ki, bu madde uyuşturucu değildir. çok kolay bulunabilir. 'ben içerim ya' diyen herkese bu arsız bitkinin çıktığı yerleri gösterdiğim halde bir tanesi dahi içmemiştir. içtim diyen 10 dallamanın 9 tanesi dallama değildir, yani yalan söylemiştir.

2 su bardağı rekor olarak bilinir, 36 saat boyunca halüsinasyondan başka her şeye benzeyen binlerce -en fazla 30 sn süren- vaka ile uğraşılmak zorunda kalınmıştır. üstelik bunlar yaşanırken kafa boş sanılmakta, zaten 2.su bardağı da bu gerzekçe düşünce yüzünden içilmektedir. rüya gördüğünüzü zanneder, günlerce belki haftalarca yarım yamalak hatırlayarak 'bir şey yapmadı sadece uyuttu kabus görmeme sebep oldu' zırvalarıyla normal insanlar gibi sıçma gibi sıradan eylemler uygulanmaya başlanmıştır.

bu cibilliyetsiz, gargamelin götünden öte lanet entry lanet bi ciddiyetle yazılmıştır.

arz ederim.
ben liseye giderken fazla miktarda kullanan bir elemanın eve gidip çıkardığı penisini annesine göstererek "öpeceksin bunu nimet bu" demesine aracı olmuş madde. sebep olmuş demiyorum çünkü kimsenin zorla kullandırdığı yok.

içmeyin, öldürmese de keşke ölseydim diyeceğiniz durumlarda bulabilirsiniz kendinizi.
keyif vermediğinden ülkemizde kullanımı çok nadirdir ki kullananların çoğu da keyifalacağını sandığı için hiç araştırmadan kullanmıştır ve bu yanlış sanılarının sonucu akıllarını kaybedecek denli sanrılar olmuştur.
ölümcül derecede tehlikelidir ki ölümlü vakalar da olmuştur.
yeşil bir bitki.
yeşil renkte ama böyle sapı falanda var. ot gibi değil daha çok az yapraklı lahana kıvamında bir şey.

kafasını yaşamadan önce bile gayet eğlendiriyor. çaydanlığın başına toplanıp 'ıhlamur' demliyormuşsun havasında gelişiyor her şey. tek farkı bir çay bardağı seni göt edebiliyor ehehe. etki olarak değişik bir kafası var. anlatılmaz yaşanır kıvamında. kötü değil kafası, çok iyi de değil. uyutuyor adamı ama mutlu ve huzurlu. işin ilginci tam uyumuyorsun sadece tepki veremiyorsun. tamamen doğal bir ürün.
kaynatılıp içildiği taktirde kova'nın 10 level üstü kafası bulunan ottur. lakin yarım çay bardağı idealdir. yoksa sizde sevgilinizin kafasını kesebilirsiniz. en iyi ihtimal oyuncak peluş köpeklerin üzerine ketçap döküp polise "evime hırsız girdi köpeklerimi öldürdü" diye ihbarda bulunabilirsiniz.
cay gibi demleyip 2 cay bardagi icince insanı skerten afedersin ottur. yakını gorememe gibi bi trip yaptı bende. bide tuvalet diye hole isemisim. o derece yani...
Dere kenarlarında, pis yerlerde yetişen zehirli bir ot. Çok fena kafa yapar, deneyen biri ağlayarak "abi gözün seveyim uzak dur bundan, deneme" diye beni ikna etmeyi başarmıştı. Tahammül edilemeyecek kadar kötü bir kokusu var . Otobüse biniyorum diye 5. katın penceresinden aşağı indirir adamı.
orjinal ismi tatuladır. yarım saatte 30 senelik ninja bilgisine ve stiline sahip olmanızı saglarmış. (eskisehirlilerin yalancısıyım).*
içtiniz otu, aldınız boruyu gibi özetlenebilecek etkileri olan ot.
kuzey osetya'da dağların sadece 1500 ile 1600 metre civarında yaşayabilen bir canlı. ismi ot olsada bitki değildir. fransız bir dağcı tarafından bir tırmanış esnasında keşfedilmiştir. boru kelimesi dağcının isminden gelmektetir.
anal yoldan kullanılmaması lazım gelen ot.
sigara gibi sarılıp içildiğinde astıma ve sinüzite iyi geldiği söylenen,
aktarlarda tezgah altından bulunabilecek, kaynatılıp içildiğide çok fena asit tribi yapan, ottan çok ağaca benzeyen bitki. kaynatılıp içince ilk bir saat falan bi etkisi görülmüyor fakat çok içilince geribeslemeler şeklinde, sürekli halde adamı tribe sokar. içenlerin söylediğine göre genelde sıkıntı verici halüsinasyonlara sebep oluyor ve genelde seansın sonu acil serviste bitiyor. evde tek başına yapılmaması gereken bir aktivite. daima bir ayık bulundurulmalı..