bugün

Göztepeli de olsa güleryüzlü, muhabbeti güzel bir kardeşimiz. *
atechsonun gazıyla da yazar linç edildiğini gördüm ya artık şaşacak bir şey kalmadı.
izlerken keyif aldığım ve benzerinin her mahallede bir kaç tane numunesi olan kişi.
iyi ve akıllı bir yazar. Her zamanki gibi akılsız trollerin hedef tahtası olan bir yazar daha.
kutsal değerlere hakaretten hakkında yasal işlem başlatıldığı söylenen yazar.

geçmiş olsun.
takip'de olup
beğendiğim yazarlardandır.
iyi bir yazardır, yobaz gıdıklamayı da sever.

adam yapılan rezilliği ifşa etmiş, bir de tehdit ediyor yobaza bak sen. ezana kadar vakti varmış falan.... tehdit etmek de suç değil mi?
Hayırlı cumalar mübârek dediğim bir yazar. *
Istemsizce sırıtmamı sağlayan yazar. Sabah sabah gülerken rimel gözüme girdi, Allah iyiliğini versinn.
dasdasdasdasdasdssdas diye konuşan harika bir adamdır.
devrimci takılan liseli yazar.
Takibinde olduğum yazar.
Ama sağlam yazar.
Saygı ve muhabbetle.
Yazarı tanımam etmem de boomcu onur rolündeki arkadaşın hayrettinle caponya da çektiği videoyu görüncü sağlam bi vayy a.ına koyayım demiştim.. biz daha şehir değiştirmek için bin yerden izin alıp üç kuruşu bi araya toplamaya çalışıyoruz.. hayat bazen gerçekten çok acımasız..
An itibariyle seksi bulduğum yazar. Hrrr... şaka şaka giderin varmış koçum ya.
kaç kere diyeceğim liselileri almayın şu sözlüğe.

dibine kadar liselidir evet.
kendisini forum istanbul' da gördüm fark edebildiğime çok şaşırmıştım.
Altyazı olmasa dediğini anlayamayacağım işler güçler dizisiyle ön plana çıkmış karakter. Günlük hayatta nasıl konuştuğu tarafımca merak edilmektedir.
kostüm kamyonunda mahsur kalma sahnesi ile aklımda yer etmiş olan şahsiyet. gerçekte nasıl konuştuğu merak etmekteyim.
görsel
En yaratıcı dizi karakterlerinden biridir.

Ses mühendisi onur. *
Gercekte nasıl konuştuğunu merak ettiğim karakter. Bir kere bakırköy adliyesinin önünde gördüm selam verdim, kafasını 'aleyküm selam' dercesine aşşağı eğdi. Sesini duyamadım. Gercekten nası konuştuğunu merak ediyorum.
an itibariyle ankara kızılay meydanında yürüyen insan. banttan izledim efendim, hayali bir karakter ve yine yalnız.
an itibari ile suskunlarda oynadığını gördüğüm oyuncu.

sait'in kasetlerini evine taşıyan liselilerden biriside bu onur'dur.
işler güçler dizisiyle ünlenen oyuncu.
Komikliğine hayran kaldığım, şu anda daha komik birinin olmadığı kesin olarak onaylanmıştır...

işler güçler'in efsanevi oyuncusu. Kendi stili ve tarzı çok etkilemiştir bizi...

Adamsın bumcuk onur!

görsel
Hacettepe beytepede çakması olan karakter. *