bugün

gercek hayatta olsun, sanal dunyada olsun bol bol gorulen hissedilen algılanan kız tipi. yani her yerlerdeler. gosterip de vermeyen kiz tipi içinde de bolca bulunur bunlardan. bir erkek arkadasım vardı beni cok uzdu simdi kimseye guvenemiyorum diyen depresif kafa zken hayat algısı kendi kucuk dunyasından ibaret kızlar da bu tipin icindedir.

sevismeyi, dokunmayı, hissetmeyi bir suc, ailesine ihanet olarak gorurler ilk basta. sonra adamın biri hanımkızımızı yeterince ıslatır. ( bu arada bu erkek, hanım prensesimizin bekledigi beyaz atlı prens gibidir). kızımızı goturur. tabi ki kız icindeki terk edilmiş hissiyle namusculuk oynamaya baslar. daha sonra dayanamaz, bir kez tadını aldı ya sevismeye devam eder. sevistigi icin ise kendini suclu hisseder. daha sıkı bir sekilde namusculuk oynayıp, kendini rahatlatır.

gerdek gecesi zamanında ise vajinasını diktirir. sonra kendi kızını alır eve kapatır.

amanda namus superdir, kadınlar sevismemelidir, cocuklarının anası evinin kadını, babasının kuzusu olmalıdır diyen her kadından direk uzaklasırım.
chp nin oynadığı gibi oynayan kız tipidir.
(bkz: sabri fenerbahçeli oyuncunun altına yatıyor)
-hayatımda ilk defa öpüştüm,ben bildiğin kızlardan değilim -sen tahrik ettin ama -erkek değilmisin!!!,yaparsınız sonra da :senin yüzünden dersiniz.. diyaloğunun başmuhattabı olan kız..tecrübeye binayen..