bugün

Görüyorum ve artıyorum: görsel
bohemian rapsody.
baya süredir takip ettiğim hardcore konserler önde olmak üzere beni her halukarda heyecanlandıracak konserler düzenleyen underground oluşum.

(bkz: bohemian events group)
queen - bohemian rhapsody (1992)
benzetmesi bir yana.
kendisi her yana her başlığa buram buram bilgi kokan entryleri ile takdir ettiğim 2. nesil yazardır.*abi!*
czech kelimesi yaygınlaşmadan önce çek cumhuriyeti'ne ve orada konuşulan dile ingilizcede verilen isim.
trakyanın az biraz üstünden balkanlardan yurdumuza giriş yapmış olması muhtemel yazar. *
başına fc takısı eklendiğinde irlanda premier liginde bir futbol takımı olarak karışımıza çıkar.
10 numara 5 yıldız bir entry için;

(#6425375)
ayrıntılarda çok derin çözümlemeler yaparak "yok artık" dedirten yazardır. bu yüzden sürekli "sendeki göz ise bendeki ne arkadaş" dedirtir. buna bağlı olarak gün itibariyle tarafımca kendisine yakıştırılmış olan şu lakabı uygun görmekteyim.

(bkz: irdeleme uzmanı)**
(bkz: #7459363) tüm dünya için yaptıgım çalışmalara karşı çıkması beni derinden etkilemiş olan yazar.
(bkz: şaka şaka)
(bkz: rhapsody)
(bkz: bohemian rhapsody)
sevilen bir dosttur, tanılasıdır. sohbetine doyum olmadığı gibi entrylerini okumak da insana keyif verir. olaylara farklı açılardan yaklaşır ve bu şekilde size de bir bakış açısı kazandırabilir. hem güldüren hem de düşündüren yazardır. düşündürür çünkü çok okuduğu için derin bir insandır. bildiklerini paylaşır, öğreticidir. ince esprileriyle de kahkahalara boğar, kopartıcıdır.

(bkz: her sözlüğe lazım)*
çok kaliteli entrylerin sahibi yazar.
bir dediği bir dediğini tutmayan garip garip entryler giren troll.
ayar profesörü yazar.

(bkz: #6661155)
baş tarafı fransızca dan (bohem) kıç tarafı farsça dan (an) alınmış ,ve ihtiva ettiği anlamı en iyi yansıtan insanların bu iki ülkeden çıktığı kelime.
gayet mantıklı ve bilgiye dayalı yazıları var. okurken kelimelerin ustaca dizimine hayran kalıyorsunuz..
(#6456738)
entrynizden hangi diziyi izlediğinizi bulabilen yazar. tebrik edilesi insan. *
güzel eleştiri yapan yazar benide eleştirmiş.
(bkz: ulan insan bukadarmı güzel eleştirir be)
sözlüğe ilk kayıt olduğumda denediğim nick.kullanıldığını öğrenince kime ait olduğunu merak ettiğim ve sonuç olarak an itibariyle sahibi olan yazarda gördüğüm kullanıcı adıdır.
(bkz: pokeimam)

- ehahahaeeha pokeimam ha? ahahahehehee.. bohemian, pokeimam ho? hoahaoahaeueuaehe...
+ lan bi sus!
- poke.. mahahaa... bohe.. muhohohoo..
+ lan git!

(bkz: yapilan espiriye gulerken tekrar eden insan)
(bkz: beni yika/#324636)

(bkz: gag) ben bu espriyi bir yerlerden hatırlıyorum ama ***
okuldan arkadaşım diye söylemiyorum kalite adamdır.gerçekten bohemdir, ama futursuzca yaptığı esprilerle ortama neşe katmaktadır çoğu zaman. ruhunu 70lerde kaybettiğinden şüphe duymaktayım
olaylara değişik açılardan yaklaşmayı bilen ve yazılarını beğenerek okuduğum yazar..
ah itibari ile nostaljik sularda gezinen, usul usul geçmişte ilerleyen yazar.
(bkz: solucan sekerler)
(bkz: para cikolata)
(bkz: sigara sakiz)