bugün

son yılların en büyük göt oluşudur. ilk izlediğimde gülsem mi adama üzülsem mi bilemedim.
niyet iyi, araba güzel, ama demek ki kız istemiyordur.
eğer paraya pula önem vermeyip kalbinin sesini dinliyorsa gayet mantıklı bir davranıştır.
tamamını izleyemediğim videonun içeriğidir. özür dileme ile evlilik teklifini tek seferde halletmeye çalışan uyanık bir o kadar da görgüsüz insanı görmeme vesile olmuştur. her şeyi anlarım da çamurluğa iliştirilmiş 'evet' ne la?
görgüsüzlüktendir.

ben karı olup o görgüsüzlüğü yaşasam, reddetmekle kalmam, kendimi intihar ederim.
ilişkinin 3. günü evlilik teklifi yapan kiralık arabalı hırbonun durumudur.
arabayı kıza almamıştır. Halbuki kıza alsaydı belki de cevabı evet olurdu.*
kızın yarrak yarrak hareketi insanı sinir etmiştir sen kim olyosunda sik sik konuşuyosun o adamın yerinde olcan ana bacı kaycan orda gurur yerlerde amk.
bazı rencide oluşlar hayatının geri kalanı için önemli işaretlerdir, dileyelim çocuk gereken dersi çıkarmış olsun.
bi dahaki sefere renault 12 torosla yapılması gereken tekliftir.
Türk kızları hep evet demez.bunu unutan nesile damardan yol veren göt olma durumu.
kadının kendini adriana lima sanmasıyla kötü sonuçlanan bir evlilik teklifi.
artiz ya, sinir oldum yeminle.
flash tv dizilerini aklıma getirdi konuşmaları.
bodoslama yapılan işin sonucudur. altımda 2013 kasa bmw olacak o sürtük tipli karıyla evlenecem.. Vay anam vay.
bu amk kırosuna az bile etti bu kız. böyle evlilik teklifine ancak böyle sıçılır işte. araba alıp, sünnet arabası gibi süsleyip evlilik teklifine iş yerine gitmek nedir ya? keşke bi tane de patlatsaydı kız bunun suratına.
teklifi eden görgüsüz veya sonradan görme bir kişi ise, reddedilmek kaçınılmazdır. tabi teklifi alan kişiye göre değişir bu durum.
bizzat yaşattığım olaydır. herif parasına bmwsine güvendi ben herkesi elde ederim triplerindeydi ama bilmiyo sevmeyince olmuyo işte. noldu elde ettin mi zındık edemedin. hala arayışta herkese aynı muamelede.
O erkegin yerinde ben olsam reddedildigimde - minakodumun karisi hayatinda bmwyle evlenme teklifi mi aldin lan irispi diyip, balonuda cikarip - al gotune sokarsin, der gazi kokleyerek uzaklasirdim ordan. Net.
Reddedilenin bmw ile evlenmesi gerekendir.
sünnet arabasıyla geziye çıkarılacakmış gibi yapılan evlilik teklifidir. hanfendinin gereksiz ve tripkolik hareketleriyle son bulur.
muhtemelen kız ya daha iyilerini görmüş yada gözü parada degildir.
Otobüsle gelip evlilik teklifi yapıp reddedilmekten daha çok gurur yaptırır.
bmw eğer 1602 1802 2002 falansa sanırsam olabilü.