bugün

iki arabanın da feci olduğu kapışmadır.
performans olarak adil olmayan karşılaştırmadır. 3.20 nin rakibi c200 dür 180 değil.
320 nin rakibi c220 dir çünkü markaların 3 serileri bunlardır bmw nin 3 seri arabası 320 mercedes in ise c 220 dir ama tabi mercedes domaltır ayrı mesele.
motoruyla tipiyle 3.20nin şamarı basacağı versus.
kazananın almanlar olacağı müsabaka.
bmw 316 vs mercedes c180 olması gereken karşılaştırma.
bmw nin yeni kasaları aynen domuz tipindedir ve çok kaba durmaktadır ama mercedes of aman of bir tasarım harikası çok estetik ve sade hele ki beyaz ve panaromik tavan cam seçeneği ile duman eder atar.
Bu karsilastirma tamamen bmwnin hakkidir. Ama normal yasamimizda mercedes alir.
Sıkı bir Mercedes hayranı olan ben, yine büyük bir kararlılıkla ve mutlulukla Mercedes diyorum.

BMW ne kadar iyi olursa olsun, Mercedes farklıdır..
Türkiyede mercedes c180 ve a serisinin şanzımanı ile motorunu renault fabrikasından aldığını göz önünde bulundurursak bmw nin alacağı versustur. Ama orjinal mercedes parçaları ile üretilse tabiki de mercedes in fark atacaktır. Türkiyedeki mercedesler ve almanyadaki mercedesler arasında olağanüstü ve gözle görülür bir fark vardır. Bu farkı iki farklı arabayı kullanma deneyimini yaşayarak farkedebilirsiniz.
kesinlikle bmw 320'dir.

yakıt konusunda kenarda biriktirebileceğin paralarda bir kaç seneye kadar c180 alabilrisin. c180 kumar masası gibi arkadaş, kazanmıyorsun, kaybediyorsun. 200 lirayla 180km nedir ya? 200 liralık yakıtla fluence 1100 km gidiyor farkında mısın? bmw 320 ise, 700+km.
c180 fakir mersedesidir. alıp bemeve 320 ile karşılaştırmak anlam veremiyorum nasıl bir köylülüktür.

not: ehliyetim yok. motorlu taşıt tecrübem bornovada mobilet ve fabrikada forklift ile sınırlıdır. bu konuda bir hayli yetkili sayılırım.
2. Elde Mercedes'in tokatlayacağı versus. BMW'nin emsal modeli ağır kazalı yüksek kilometreliyken Mercedes cıncık gibidir.
Fakirler zenginin malınım kıyasını yapip cenelerini yormasın piliz.
Hatalı kıyaslama. Aynı segment araçlar olmadığı için. Her türlü mercedes koyar. Ama c220.
Sürüş hassasiyeti ve şanzımanın nefisliği dolayısıyla bmw'nin alacağı karşılaştırma. Evet.