bugün

(#20974914)(#20978402)(#20978524)(#20987777)(#20988058)(#20991498)

(#21003077)(#20992834)(#20996633)(#20999190)(#21012657)(#21005082)

(#20950945)...buyrun sözlüğün takıntılı yazarlarından biri kime kafayı takmış sayın başbakanımız rte ye. oturmuş klavyenin başına atıp tutuyor başbakana ulan sizin gibileri atacaksın ömür boyu hapse türkiye nefes alsın. yav hemşehrim vereceğin bi oy gider sandıkta verir oyunu oturursun köşene. sizler kendinizi ne sanıyorsunuz rte gene iyi adam ki böyle yazabiliyorsunuz kimden alıyor bu cesareti neyinize güveniyorsunuz he çapulcular rte nin sayfasına göz ucuyla baktım 13 giri buldum allah bilir geride kaç giri girdin. nolacak şimdi.
yazılarını sık sık takip ettiğim klavyesi sağlam iyi yazar.
şu ara benim için bir tülaydır kendisi. dönüşünün muhteşem olacağına inanıyorum. 5. günün şafağında gözlerim.
soru ekinin ayrı yazıldığını bilmeyen yazar.
Tartışan iki yazarı da tanımamakla birlikte açtığı başlığı başa bırakıp,üstüne haklı olarak gösterilmiş bir tepkiye agresif bir tepki verdiği için haksız olduğunu düşündüğüm yazar.

Sözlükte bir başlık açıp bir şey iddia ediyorsan onu silip kaçmayacaksın aslanım ne olursa olsun.
kafası güzel yazar. sözlük ortamında türkçe kurallarına uymamasından rahatsız olduğumda sorunlu oluyorum. paşa çocuğu herhalde.
--spoiler--
sinirim bozulduğunda kendime olamıyorum arkadaşım sorununmu var?
--spoiler--

biri ne demek istediğini açıklasın yazarı. kendine olamıyormuş.

(bkz: sanırım bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
(bkz: Yeter vurmayın adam öldü) *
hımm copy paste yetenekleride varmış bu pokemonun.

muhabbeti büyüdüğün zaman yaparız canım, kimin ne olduğunu bilmeden yeni gelin atlama ve sinirimi bozma benim.

şuan en son çekmek istediğim şey, senin gibi mala laf anlatmak olur.

hem değerli vaktimi çalarım, hem sinirimi bozarım.

bence yediğin ayarla kal ve daha fazla hardcore sevmiyim seni.
------------------------------------------------------

diyerekden nik altıma birşeyler zırvalamış yazardır zaten anladınız siz onu entrysinden .

vaaay hardcore ingilizceside var mış . keşke doğru yerde doğru şekilde kullanmayıda öğrenseymiş .

zamanda böyle hızla geçiyor tik tak tik tak tik diyerekten bade süzerekten .

anladı o onu anladı siz rahat olun .

hayatı ayar alış verişi sanan bir yazarımsı olduğunuda unutmamak lazım tabi .
(#21725693) abazalığın da bir sınırı var.
(#21904192)

iş bu entry sinden atatürke atam diyenlerin nenesini atatürkün "düdüklemesi" gerektiği anlamı çıkacak aklı çükünde olan yazar.
girdiği entry lerde çark edip dönen, belge diye haber sitelerinden sayfa sunan, cevap verebilecek bir durumu kalmayınca hemen karşısındaki yazarın nickinin altına küfür yağdıran, çocukluk çağını atlatamamış, an itibari ile de çaylak olmuş bir yazar.