bugün

abim olur kendileri. benden sonra üye olmuş fakat benden önce yazar olmuştur. hala çaylağım. neyse modlarımız bana da güler inşallah.
çaylaklığın bitimiyle gelen edit: bana da güldüler...
(bkz: #10910017) aşık numarası yaparken aşık olmuş yazar. ilkokul çocuklarını anımsattı.
allah yolunda, hz.muhammed sünnetiyle yoğrulmuş bir ömür diliyorum kendisine...
hem deli yazar hem de deli, yazar. çok fena planlarımız var kendisiyle kız istemeye falan gideceğiz. burdan kendisine son olarak çılgınsın maaaan! demek istiyorum. saygılar.
sözlüğün canına can katan, grup sohbetlerimizin vazgeçilmezlerinden biridir. kendisi ile konuştukça ruh ikizimi bulmuş gibi mutlu oluyorum. kalemin daima dik olması dileğiyle...
parayı bulunca bizi unutan yazar. bizden kasıt: (bkz: niyebuislerhepbole), (bkz: burak0320). saygılar...
(bkz: #13255855) google dan bir haber olan yazar. hani cod un şimdiden black ops un ön sipariş rakamını 4 e katladığını bilmiyor sanırsam?

onu da geçelim kendisini şaşırtan şey "battlefield 3 başlığında neden cod u savunduğum"
fakat kendisi sanırsam iyi okuyamıyor ki battlefield 3 başlığında cod dan başka birşeyden bahsedilmediğinin farkında değil.

battlefield 3 niteliksiz bir oyun olduğundan , onla ilgili yazacak birşey bulamayan kişiler nedense her cümlede "cod u yiyecek" diyor.

kendisinin bu saldırgan tavrını oyunu açabilecek bir pc si bulunmamasının yanı sıra , cod oynamamış olmasına bağlıyorum.
(#13319694)white beard
(#13319873)bloody reaver
tebrikler. eğer ''ayar'' diye bir tanım var ise bu olsa gerek.
çelişkinin ne anlama geldiği bilmeyen yazarımsı.
(bkz: #13367273)
bunu çelişki sandığına göre sanmakta ki inciye giren herkesin inci hesabı var.
mis gibi kokan bilgisizlik...

edit: arkamda mod desteği varmış... o yüzdenmi 5 kere çaylaklığa düştüm?
hani nasıl desem? 10 - 0 yenilen takımlar vardır. suçu zavallıca hakemlere atarlar. sanki hakemler gol atmış. sanki penaltıdan yemiş golü. hayır maçta ezildin , hem de rahat rahat.
artık korkusitesi.com yazarı olup, eski ekibine geri dönüş yapmıştır.
asya hun devletinin savaşçılık özelliklerini çok iyi anlattığı için burada bulunduğumu itiraf ediyorum diğer yazilarınıda sabırla okuyacağım.
iyi ki varsın.
(bkz: #20950912) sanırım hangi yolun yolcusu olduğunu anlamak o kadar zor değildir !

siyaha beyaz beyaza siyah diyenlere en güzel örnektir bu yazarımsı kişi .

demokrasi yani seçimlerle iktidara gelmiş mısır halkını terorist ilan etmekde zaten ancak bu zihniyetteki yazarlara özgüdür .

amerikayı örnek alırlar ama alakaları bile yoktur .

darbeye darbe diyemeyecek kadar acizdir kördür sağırdır bunlar .

ah şu menfaat hortumları insana ne iki yüzlülükler yaptırıyor .
kendisi öncelikle insan severdir, bağnaz görüşü ve kimseye yaranmaya ihtiyacı yoktur.

siyasi görüşü hiç yoktur ve insanlığı ön planda tutar.

ayar vermek için nick altına gelen yazarımsıların kulağına küpe olsun, her türlü siyasi ve insanlık dersi verebilir.

görsel
mısırdaki demokrasi ile seçilmiş bir başbakanı darbe ile indirenlerle aynı yolun yolucusudur .

masum insanların çoluğun çocuğun bile ölmesinden zerre kadar rahatsız olmayan kalpsiz ve ruhsuz yazardır işte kanıtı .

(bkz: #20950912)

islam düşmanı yazardır tescillidir asenaya taş çıkartır . karşıt fikirleri bağnazlık olarak görür ve bunu acaba doğrumu değilmi diye asla düşünmeden yapar .

zaten mısır halkını terorist olarak nitelendirmesi noktayı koymuştur hangi aklın hizmetcisi olduğunu açıkca göstermiş .

sisinin oğlu olduğunu düşünmeden edemiyorum . niki ilede kendisine korku salmış yazardır farkında değildir şöyleki keser döner sap döner gün hesap döner söüzünü bilmez yazardır .

allah sonlarını bizlere tez zamanda göstersin inşaallah . amin .
we are the power

görsel
don't try to control me

görsel
where is the love?

görsel
dosta güven düşmana korku salan adam gibi adamlardan..
artık bu adaletsizliğe dayanamayıp, cia deşifresi yapan yazardır.

(bkz: cia/#20962485)

bilgiler ve haber kendisine akar gelir.

tv'de ve gazetelerde göremediğiniz hatta gizli olan her bilgiye ulaşabilir.

eli ve kolu uzundur.

ülkenin adaletsizliği buradan bellidir zaten ve harcanıyor buralarda.
kesinlikle parlak fikirleri olup o da kıyıda köşede yitip değerli insanlardan birisi. neyse ki sesini buradan da duyuyoruz. sen ve senin gibi insanlara ihtiyacı var bu ülkenin ve dünyanın. yaşa!
be your own hero

görsel
“A dream you dream alone is only a dream. A dream you dream together is reality.”

John Lennon

görsel
we are one peace freedom humanity

görsel
kesinlikle boş konuşmayan yazar. takip edilesi.
görsel