bugün

özet geçmeyi seven yazarlardır, eğer verdikleri bakınızın içeriği konuyu özetliyorsa tadından yenmez efendim. bazı yazarların en çok artı oy alan entrilerinin bakınız entrileri olduğu göz önüne alınırsa, bakınız entrileri kısadır, lakin yaratıcı bir beyin ürünü olursa çarpıcıdır aynı zamanda da.

(bkz: özet geçemedim)
(bkz: heyecan dolu yedinci nesil yazar)
gün geçtikçe sayıları hızla artan yazar modelidir kendileri.
(bkz: odaya girdiğimde bkz butonunu sıvazlıyordu)
bkz'la anlatabiliyorsa uzun uzun yazmasına gerek olmadığını düşünen, zeki yazarlardır. bir paragrafı bir cümleyle anlatmak kolay iş midir? elleri öpülsün, nicklerine hayrat yapılsındır.*
artık her yerdeler.
her başlığın altında onlarcası var.
ikinci entry %80 oranında bakınızlarla doldurulmuş.
sözlük nereye mi gidiyor?
işte onun için bkz...
(bkz: ellen)
(bkz: inanmıyorsanız entrylerine bir bakınız)
(bkz: bir daha bakınız)
bazen hakkaten bi bakınızla lafı tam oturtursunuz. böyle üstatlara tabiki de laf yok! ancak herşeye bakınız vermekte artık insanı sıkıyor. herhalde bunlar her konuda yazmak zorunda olduklarını hissediyorlar.
(bkz: bknz vermek bir sanatsa ahanda ben de picassoyum)
(bkz: bkz ile dünyayı değiştirmek)
(bkz: bkz mutfak)
(bkz: hassiktir bu resmen benim)
(bkz: sonunda fark edilmek)
(bkz: bkz ile ayar vermek)
sürekli tv izleyen. hep yattığı yerden izledikleriyle yetinen, araştırmayan, kitap okumayan ve hiçbir konuda kendine özgü bir fikri olmayan insanların yaptığı yazarlıktır.

her şey onlar için gıdı-gıdı'dır. dünyaya gülmeye ve "geyik" yapmaya gelmişlerdir.

ha ben bkz'lar ile eğlenmiyor muyum? evet eğleniyorum ancak onlardan tek farkım bunun bokunu çıkarmıyorum ve kendimi onlar gibi düşürmüyorum.

bkz yazarlarının tamamen sözlükten silinmesi sözlükten hiçbir şey eksiltmeyecektir. gerçekten müthiç bkz'lar verip eğlenenler zaten eski ve uludağ sözlüğün ruhunu kapmış yazarlardır. onlar genelde entry girer ve az ve öz bkz'lar ile tabir yerindeyse "yararlar".
değerleri öldükleri zaman anlaşılacak yazarlardır.
(bkz: işte o yazarlar)
bazıları kesinlikle çok yaratıcı. bazen çok gülüyorum olm verdikleri bakınızlara, yemin ederim bak. ama ilk onbiri say desen sayamam, fanatik değilim.
(bkz: beni kategorize etme)
(bkz: biz kaç kişiyiz)
(bkz: çıkışta hepsini dövdüler olum ben zor kaçtım)
çok sevimliler lan. nerde içinde bkz yazarları geçen bir başlık görseler oraya üşüşüp bkz vermeye başlıyorlar. kızamıyor da insan.
bir sahil kasabasında yaşadıkları rivater edilen yazarlardır. Bu yazarlar genelde pamuklu don giyip, uludag limonatayla birlikte nutella yerler. Yüzlerinde öyle bir bebeksi ifade vardır ki, yüzüne "sen bkz yazarı mısın lan" desen, yumruğunu kemire kemire ağlayıp, geceleri uyumadan önce yastıklarına 2 damla göz yaşı bırakarak yastıklarını nemlendirirler. Söylemek istediğim, bırakın olum adamları, gidin başkalarıyla uğraşın, ukte verenlerle, görünmez bakınız verenlerle, eksi verenlerle uğraşın. Sizin gibi kelime düşünce sayları fazla olmaması bir özür mü? -hayır, tabiki değil. *
hemende belli ederler kendilerini...
(bkz: pamuklu çubuk)
ayrıca seviyesiz.