1. 1.
  bir keresinde havuzuna atıldığım vardır.

  oradaki insanlarla şişe çevirmece oynamayın
  1 -1 ... mosquito
 2. 2.
  beylikdüzünde site. site içinde ki gençliğin yaptığı aktiviteler hep aynıdır. emeklilik yaşı gelmiş insanlar için ideal bir yaşam yeridir. yıllardır sitede yaşayan çocuklar bir türlü büyümemiştir. scottie isminde efsane bir köpek vardır ki kovalamadığı havlayıp korkutmadığı site sakini kalmamıştır. ayrıca sitede yaşayan insanlar otobüs şöförleri ve muavinleri tarafından ''aa sizin sitenizde mi var''gibi kalitesiz ve seviyesiz esprilere maruz kalmaktadırlar .
  3 ... obi wan kenobi
 3. 3.
  bu hafta taşınacağım beylikdüzü'nün en sağlam binaları olma ünvanını taşıyan mükemmel bir site,sitenin içinde okul var,pinpon masaları basketbol sahaları havuz'Un bulunduğu harika bir site
  ... league
 4. 4.
  10 yıldır içinde yaşadığım, otopark sorununun var olduğu bir site.
  ... sayfer
 5. 5.
  6 yıldır yaşadığım, her gün otoparkına küfür ettiğim, tüm sorunlarına rağmen yine buradan ev alarak kalmak istediğim, beylikdüzünün 4.500 daireli yerleşkesidir. az önce otopark yüzünden rutin kavgalardan biri çıkmıştır. güvenlik yine bir şey yapamamıştır.
  ... they are coming
 6. 6.
  10 yılı aşkın zamandır yaşadığım site. beylikdüzü ilçesinde e-5 karayolu yanında kuruldu. içinde oldukça kaliteli ve modern bir ilköğretim okulu vardır. metrobüsün gelmesiyle ev ve kira fiyatlarında pahalanma oldu. sitenin içinde 2 tane büyük süs havuzu var, sayısız çocuk parkı felan. yaşamak için ideal bir site yani. yanlız bizimkent'in içindeki emekli kısmı çok uyuzdur gençlere karşı. top gürültüsü oluyor diye basketbol sahasını kapattırmak için imza topladıkları oluyor. sitede basket sahaları 3 tane okuldakinide sayarsak 4 tane. yıllık bakımları yapılır,boyanır,kopan fileler takılır. bizimkentin içlerinde yaşayanlar için park sorunu vardır. sınır kısımlarında yaşayanlar caddeye, eğer arka tarafa beko ya bakan tarafta yaşıyorlarsa sokaklara parkedebilirler.
  ... siyah karga
 7. 7.
  14 yıldır yaşadığım sitedir. spor sahaları güzeldir. kavga olayı hiç yok denecek kadar azdır nerdeyse. insan kalitesi son 2-3 yıldır hızla aşağıya düşmekte. güvenliklerin bir sike yaramadığı ama iş alkol almaya gelince panter emel kesildikleri toplu konuttur. sessiz bi sitedir.
  ... ben hakimim sucsuz bey
 8. 8.
  Beylikdüzü'nün en nezih sitelerindendir. Gece 11 de bile yürüyüş yapabileceğiniz sitedir. Kısacası Beylikdüzü'nün yaşanılası yeridir.
  ... hohohe