bugün

Taksim’de ‘duran adam’ eylemine başlayan provokatörler, kıbleye dönerek barış için dua eden vatandaşı, “Bizim kıblemiz Atatürk” diyerek linç etmek istediler.

http://www.habervaktim.co.../duaya-linc-girisimi.html
(bkz: yandaş medya)
(bkz: yalan haber)
haber tamamen provokatörlerin ellerinden çıkmıştır. Eylem yapanlara duyarsız kalan medya eylemcilerin haberlerini servis ederken korktuğu bir kesim olmadığı için sallıyor herhalde. Çıkar dünyası. Herkesin kıblesi kendinedir zaten kimse kimseyi inançlarından dolayı sorgulayamaz.
Haber kaynağına zerre kadar güvenim yoktur. Kesin yine asılsız milleti ayaklandırmak için yapmış oldukları haberdir.
basın mensupları da şahitmiş. ama video veya en azından fotoğraf çekemeyecek kadar meşgulmüşmüşler.

1 hafta önce namaz kılanlara zarar gelmesin diye etrafında bekleyen adamlar, ellerini açmış dua eden birine mi karış
"Amacının Taksim Meydanı’na giderek ülkenin huzur ve barışı için çocuklarıyla birlikte dua etmek olduğunu ifade eden Yapraklıoğlu" arkadaş sen ortamın ne kadar gergin olduğun biliyorsun, git evinde dua et, cami de et neden taksim?
(bkz: yalancıyı siksinler)
(bkz: kalemiz) diye okudum ve bunu bayağı sonra fark ettim hemen o yazdığım saçma giriyi sildim. mazur görün efendim. ser çava.
ateizmin yönünü ve şeklini belirleyen ilke vs. dir.

Verelim de anıtkabiri şunlara bi siktirsin amklar.