bugün

bdp li bengi yıldızın açıklaması. devamında şunu da der "bizi desteklemek dağdaki yoldaşlarımızı desteklemektir."

yorum yapmadan diyorum ki :
(bkz: sırrı süreyya önder) ve benim (#12077633) entrimi eksileyenlere hitaf ediyorum.
ve ayrıca
(bkz: ertuğrul kürkçü)

edit : bkz ler editlendi.
bağımsız(!) adayın seçildikten sonra yaptığı konuşmada kullandığı cümle.

hayaldi gerçek oldu. hepimize hayırlı olsun. artık söylenemez şeyleri söylemeye başladılar.

--spoiler--
bizi desteklemek; sayın öcalan'ı desteklemektir. bizi desteklemek; dağdaki yoldaşımızı desteklemektir. bizi desteklemek zindandaki belediye başkanlarımızı, arkadaşlarımızı desteklemektir. size müjdeyi verelim, bu akşamdan itibaren izleyin, türkiye'nin televizyonu, yazarı-çizeri 'kürdistan'ı konuşacak. sadece onlar mı, güneydeki kürt kardeşlerimiz de sizi konuşacak, herkes diyecek ki; 'orası kürdistan'dır, orada kürtler var.' görevinizi yaptınız, emanetinizi bizim omuzlara yüklediniz. inşallah, allah'ın izniyle halkımızın desteğiyle sözlere layık olmaya çalışacağız. hiçbir şey yapmasak bile şu sözü verebilirim, asla bu halka ihanet etmeyeceğiz.
--spoiler--

bunlar imralı'da ki soysuzu da çıkaracaklar ahanda buraya yazıyorum.

düzenleme: daha entryi okumadan eksileyenler var. ulan "kaydet" tuşuna yeni bastım. vay amk.
bir an için kıçıdaroğlu'nun yeni bir açıklaması zannedilen konudur.
ülkenin geldiği durumun bir özetidir.
ampulun üstüne kına yakalım çabuk kurur. şakirt arkadaşlar koyduktu koymadıktıyı bi algılasınlar esasta kim kime koyduğu yakında görüleceğinin kanıtıdır.
(bkz: güleriz ağlanacak halimize)
gerçekleşebilecek olayların vebalinin kimlerin boynunda olacağını rahat bir şekilde gösteren olay.öyle haydi bir daha biz türkiyeyiz diye türkü söylemesi değil.görelim siyasetinizi şimdi asıl.