bugün

nasıl davranmak istediğine karar verememiş sevgilidir,öyledir ki artık soğukluk son raddeye ulaşmıştır ve konuşulacak pek bir şey kalmamıştır,ilişkinin bitmesi isteniyordur ama bir türlü dillendirilemiyordur,susulur ve içe kapanılır.Msn e girilmez,facebook hesabı kapatılır,sms atılmaz vs vs.. tüm iletişim bağları mümkün olduğunca zayıflatılır,bitirmek için yanıp tutuşan diğer tarafın da canına minnettir ,öylece susar ve bu ilişki biter...
yer yer üzerine tartışlası sevgilidir,ama bu sevgilinin üzerine değil tartışmak bir cümle dahi kurmak içten gelmiyordur,bir daha hiç aramaması için Tanrı ya dua edilir ve inzivaya çekilinir.
kırgınlıkları diz boyu olmuş, anlatsam da anlamayacak diye düşünen, kırgınlığını ya da kızgınlığını belli etmiş ve en önemlisi artık bir şeylere gücü olmayan sevgilidir.
doğru mu yapmıştır ? yanlış mı ? bilinmez ama terkedilen sevgilide ne gibi bir iz ya da his bırakacağı hiç ama hiç bilinmeyen durumdur.
suçlu olduğunu bilen, bunu sevdiği insana söylemeye yüzü olmayan, bunu yapmak için gerçekten sebepleri olan sevgilidir.
kendince gizemli takılıyordur.
başka bi manita bulan sevgilidir. eğer kadınsa muhtemelen sizden daha yakışıklısını daha paralısını bulmuştur. size de ayrılık gerekçesi olarak saçma sapan ve kendinin bile anlamadığı bahaneler ileri sürer. benim başıma geldi. kız benden ilişkiye ara verelim ya diye ayrıldı. yalan söyledin bana filan dedi.

lan sonra duydukki izmirli bir armatörün oğlu kızı lüks jiplerde götten sikiyomuş. bana iyi aile kızı numarası yapan kıza bakın hele.
karşısındaki insanı hiç düşünmeyen sevgilidir. bu bencillikle mutlu olması zor.
unutulmaya mahkumdur.
nerede kaldı sevgi, aşkla bağlılık?
hani unutmak zordu, ne oldu?
insan bir zaman seviyorum dediği insana bunu yapar mı hiç, yapabilir mi?
yapmamalı, yapmaması gerekir. en azından son bir cümle son bir kelime söylenmelidir. karşıdaki insanın merak edebileceğini düşünmek gerekir.
ama kime ne diyorsak sanki.
anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az.
bana değil de bir arkadaşıma oldu bu. kız perişan şimdi. ama düşününce mantıklısını yapmış eleman... nasıl diyeceksin "ben seni en yakın arkadaşınla aldatıyorum ve şu an onu seçiyorum" diye... denmez. en iyisi sessiz sedasız siktir olup gitmek.
muhtemelen sözleriyle kırmak istemeyen ya da terkedeceği kimsenin ısrarıyla ikna olmaktan çekinen, karşı tarafın kalbini kırsa da, kalbi kırılmaması gereken, pek çoklarına göre onurlu hareket etmiş olan kimsedir.
genel şartlar altında ilişkinin erkek tarafını temsil edendir.
açıklamayı yapmayacak kadar kendini yormayan sevgilidir, kendisinin anlaşılmayacağını düşünmüş olabilir.
Başka birini bulamayınca Pişman olup geri dönme ihtimali yüksektir.
değişik bir tür olmakla birlikte vefasızın en önde bayrak sallayanıdır. bu yaptığı, ilişkilerinde ne kadar sadakatsiz olduğunu gösterir.
vefasız sevgilidir. piçtir hatta.
insan olmak için kırk fırın daha ekmek yemesi gereken sevgilidir. biriyle çıkıyorsan, onun sana değer verdiğini biliyorsan, onun hayatında bir yer kapladığını biliyorsan, öyle kafana göre hareket edemezsin. ayrılmak istiyorsa da insan gibi oturur söyler, bu tür davranışlar insanı sadece ve sadece küçültür. başka da bir işe yaramaz. daha ne yaptığını kendisi bile bilmeyen bir insandan hayr gelmez.
Sıkılmıştır, ya da söylemek zor gelmiştir. Belki de söyleyecekmiştir. Zaten demekki öylesine kalmış onca vakit.
Anlamak lazım.
Karatersiz olduğunu gösterir.