bugün

ailen dışındaysa eğer aptallıktır.
Kandırmayın kendizi sadece o kişiye olan duygularınızı seviyorsunuz insan hissetikleri ve kafasındaki kurguladıklarıyla yaşar bunlara bağlı kalır ve sever oturup kendini sevdiğini düşünmek çekici degildir ama bir insanı sevmek hoşuna gider ama bu da insanın kendisi içindir.
Sanırım doğurunca anlarım. Tabi sevdim çok ama doğurmak sevginin nirvanası galiba.

Edit: yok ya düşündüm de kendimden çok sevmemişim kimseyi. Kendimi daha az sevip başkasını nasıl çok seveyim? Onu sevdiysem yine kendi sevme açlığımı bastırmak içindir herhalde. Eyvah paradoks oluştu kafamda. Gel de huzurla uyu şimdi.
Yapılmaması gerekendir.

Bilmiyorum, kaç defa daha tekrar edeceğim ama; kimseye kendinizden daha fazla değer vermeyin.
Yapılmamalı ama ben yapıyorum, keşke yapamasam :/ hayat zor.
normal mi seviyosunuz yoksa ciğerden yanık kokusu geliyor mu?
sadece anne ve babanın ya da özellikle anneye makul görülen sevmek biçimidir. kimse kimseyi sevmesin, aşık olmasın demiyorum tabii ama, kendinden çok sevdiğini, ya da sözde olarak kendinden çok sevdiğini dile getirmek çok arabeskçe. hani özelindir mahremetindir, bunu partnerine söyleyebilirsin de, ortamlarda milletin içindr söyleyince çok saçma geliyor. kendinden çok sevmek ne demek ya, o seni sen olduğun severken.