bugün

(bkz: #2029051)
korkusundan bişey yazamayan, yazmaya korkan yazardır.
olum diyecek lafın varsa yaz işte, ne korkuyorsun, göster kalemini göster beynini zekanı. biliyorum öyle uzaktan takip edip senin gibi düşünen yazarları tebrik ediyorsun ama sende bir icraat yok. yaz be olm kimseden tırsma, biraz karakterli kişilikli ol, kendini ezdirme.
(bkz: birinci nesil silindi sözlüğün kalitesi arttı)
an itibariyle tekrarlanan ve biz sakin yazarları çok üzen

durumdur. ne olacaktır ki insanlar... sizden bir yıl önce

gelen adam çok mu büyük? şimdi şapkanızı önünüze koyup düşünün,

acaba bu sözlükte yazılarımla mı varım? yoksa nesilimle mi?
yanlış yapan yazardır. birinci nesillerin diğer nesillerden pek bi farkı yoktur. zirvenin birinde gördüm bu arkadaslardan bi kaç tane. senden benden bi ayrıcalığı yok. aşağı yukarı boylarımız, kilolarımız aynı. sorun yok yani...

ancak birinci nesiller formata coğumuzdan daha hakim olduklarından dolayı, saygı duymak da gerekir di mi?
gözlemlediğim enteresan bir şekilde bitmek tükenmek bilmeyen bir hızla devam eden

yazar şeklidir. zirve yaparsın abi çok birinci nesil var der gelmez, yazılan bir şey

olur ona ayar vermeye korkar. *. en başta burada hepimiz arkadaşız.

sonra yazarlığımız geliyor. şimdi çay koy falan diyen birinci nesil varsa onlardan

korkmayın biz ne klavye delikanlıları gördük efendi gibi entry girmek varken silinmeyi

göze alacak hatalar yaptılar. o yüzden buradaki herkese söylüyorum herkes kendi

nesilini yazılarıyla ve karakteriyle belirliyor. siz de kendini nesilinizi bu şekilde

belirleyebilirsiniz. büyütülecek bir şey yoktur.

şimdi dağılabilirsiniz*.