bugün

ya demin nerden telefon numaramı buldularsa artık, sayıları 19 ile 22 arasında değişen apaçi ruhlu gizli eşcinsel yazarlar ferhat göçer'in bir şarkısını değiştirerek bana bunu bağıra bağıra söyledi.
bi o alıyor telefonu eline bi öbürü. seslerini teşhis edebileceğime inanıyorum. 7 tanesi ayrı ayrı
biri beni siksin o da sensin kısmında aldı telefonu eline. iki tanesi alto, bi tanesi biestro, bi tanesi
soprano, bi tanesi bas, bi tanesi mezzasoprano, diğeri ise göttü. 3-5 tanesi sürekli arka vokalde
kaldı.

bakın gerçekten canım sıkılmaya başladı. amacınızın ne olduğunu anlamış değilim. 1 hafta önce gizli eşcinsellerin, ki sayıları da uludağ sözlük içinde binlerle ifade ediliyor, temsilcileriyle adamlarım
bi görüşme yaptı. aralarından 6 kişiyi terk edilmiş bi ekmek fırınında spatula eşliğinde boyacı
çıraklarına hoplattırdık. anlaştıklarını, doyduklarını, uzun zamandır böylesine hamasice
sikilmediklerini belirtip bana teşekkür ettiler. eee bu da neyin nesi şimdi peki!!! hani beni bi daha
rahatsız etmeyecektiniz?

işin daha acı yani bunlarla mizah yapıldığının sanılması. bu mu yani sizi güldüren şeyler?

biri beni siksin o da sensin
beni yarmış olsan da
ikimiz de oğlan
bir tek farkla, benimki senden biraz kısa

bunu çevirip çevirip söylüyorlar. ne bi mana var ne bi espri içinde. çocuk musun lan siz? şu
mizahı valla bu haftanın en beğenilenlerinde yer alan bazı erkekler bile yapmaz. ne diyim ya allah
belanızı versin lan hepinizin. bak yine çalışıyor telefonum.