bugün

hoş gelmiş yazar.

troll çıkmaması ümidiyle.
(bkz: #18628164) entrysi ile ofiste kahkaha atmama neden olan yazar. iyi yazmış takipteyim bundan sonra.
(#18641638) tespitini sevdiğimin yazarı.
mantıklı şeyler yazıyor.

editasyon:

(#18641740) sözlerimi geri alıyorum yazarı.
tespit güzel, ancak biraz yakışıksız sanki.
recm edilemeye hazır beni eleştirirken ve güzelde eleştirmişken bakayım benden günahsız eleman nasıl biriymiş dedim. eli kolu kirli bir adam olduğunu gördüm. kardeşim kendini düzelt önce. yanı elinde hem çiçek, hem bıçak ile doğru yol gösteremezsin. bırak babacan öğütler vermeyi.

--spoiler--
47.yıllanmış şarap gibi adamın, neden baş komutan olduğunu gösteriyor. fatihin topları da meşhur bilindiği üzere. yani neymiş? başkasının taşaklarına ne meraklı ülkeymişiz. bize ne lan demeyi öğrenememişiz. ama viktoryaz sikrıtta 15 yaş memesine sahip kadınları çadırlarımız hazır izlemişiz...

ben de bakirliğimi marilyn monroe 'ye verdim. ölmese cevap verirdi tabi. ama neyse ki öldü, aksini kanıtlamayazsınız.
--spoiler--
düşünceli yazar. iyiliğinizi ister ve size tavsiyelerde bulunur.
4-5 günlük yazarlık sürecinde 166 karmaya sahip olan geleceği parlak yazar.
hoşgelmiş, müzik zevkini beğendiğim yazar. ben saçmaladıkça o katlanıyor, cevap veriyor. iki insan saçmalayarak daha iyi diyalog kuramazdı herhalde.* neyse sen bana aldırma hayyam. http://www.youtube.com/watch?v=Enl2sec3jZA
başkalarına yazım kuralı dersi vermeye çalışan yazar. daha 2saat önce, bağlaç yazımı konusunda ben uyardım ve hatasını gösterdim.
içilen bira şişesinin içinde bulunabilecek izmarit. özellikle benim içtiğim biranın boş şişesinin içinden hiç eksik olmayan izmarit. bu arada sevdiğim bir yazar buradan sevgilerimizi ve saygılarımızı yolluyoruz. klavye tuşları altından olan yazarlardan.
Entrylerinden onuncu nesiller arasında en eğlencelilerinden biri olduğunu düşündüğüm yazar, Sohbeti de hiç sıkmıyor. Hoş gelmiş aramıza.*
mesajlarıma cevap vermeyen yazar.
kendine has, mutedil yazar.
iki oda, bir salon yazar.
saray tipi yazar.
yalı tarzı yazar.
(#18852976) ünlemlerime takık bir arkadaş! ya yazılarıma baksana sanane ünlemlerimden! hey allahım yarabbim ya! insanı zorla çileden çıkarır bunlar!!!
(#18853038) Kahkaha attırmış yazar. Allahtan böyleleri var da akrep pradu tarzı yazarlara rağmen burası çekilir bir yer oluyor.
sözlükte uzun soluklu olmasını dilediğim yazar. kör sağır dikkatimi çekmeyi başarmıştır. tebrikler.
mesajlarıyla mutlu edendir. eksik olmasın.
bugün doğum günü olan yazardır, mutlu yıllar sevgilim.
bazı entryleri ile gülümseten yazar. her başlıkta da entry si var sanırım.
(bkz: prezervatif içindeki sperm) Hoş gelmiş adam yazıyor takışmayın.
azra akın'ı beğenen var mı diye bir soru sordu bu arkadaş.*
seksi bulmadığımı, yani gördüğümde onu sevme isteği uyandırmadığını söylemek isterim fakat güzellik konusunda hiçbir şey diyemem arkadaş. çok güzel çünkü. manyak mısın olm sen ya.. *
şişeden nefret ettiren izmarittir.

(bkz: melaba)
Çaylak yapılmış yazar. En kısa sürede dönmesi dileğiyle...