bugün

aç çevir olmayan biraları açmak için yapılan artistik ve basit hareket.

3. 4. biradan sonra çakmağı elime aldığım da sigara yakıyorum... ben neden şimdi sigara yaktım ! haa bira açacaktım ben yaaaa
bunu yapan kişi tuborg içmiyordur. gözümden düşmüştür.
kapak herhangi bir yere uçar.
bira açmak için diş kullanmaktan iyidir.
birayı çakmakla açan adam zamanında park bahçe ne kadar yer varsa hepsinde alkol almıştır. dikkat! alkole dayanıklı olması muhtemeldir.
açacak olmadığında yapılan eylem. alternatif olarak çatal arkası falan da kullanılır. beceremeyen de bir yere takarak üzerine avuçiçi ile vurmak suretiyle açabilir. *
Alkol tüketiminde belirli bir seviyeye gelmiş kişinin kullandığı yöntemlerden sadece bir tanesi.
Cok sacmadir. Ben bira acmak icin cakmak kullanmam. Zaten ben bira da icmem. Alkol icmem ki ben. Haram cunku. Ama sodayi acarim cakmakla o ayri.
asla beceremediğim eylemdir. kuzenim step by step gösterdi ama bende iş yok ki.
çakmaksız olup da açamamaktan yeğdir. çakmakla bile açamayana göre epey yeğdir. twist off'lar çok gay zaten.
çakmakların alt köşelerinin deformasyon oranı sizi üzerinizdeki efes t-shirtinden fazla ele verecektir.
bira şişesiyle kapak açamayan bireydir. daha toydur. zamanı gelince şişeyle şişe de açmayı öğrenecek gençler. tuborg müptelası da olabilir tabii ama bunun konuyla alakası yok.
Arabada iseniz gerek duymayacağınız eylemdir.
Niye ?
Çünkü emniyet kemeri var.. *
Yoksa sen hala emniyet kemeri emniyetin için mi var sanıyorsun ?