bugün

sohbet toplantıları, adnan oktar'ın paçavra siteleri ve kanallarından duydukları ile "bir ağacın kendi kendine masa olması" zannından ibarettir.
(bkz: içim dışım şakirt oldu)
birisi; insan maymundan geliyormuş ben maymun değilim bunu diyen maymundur.
- şimdi sudan çıkmışlar sürünmüşler. sonra hemen maymun olmuşlar. sonra tüyleri dökülmüş.insan olmuşlar. bence bu yanlış ben bi maklube yiyip geleyim.
(bkz: ben bilmem abim bilir)
ben bekliyorum 92 model broadway'im bir boing 737 olmadı hala mesela. ama olacak bekliorum sabırla.
adnan oktar'ın kitabında 500 milyon yıl önceki bir deniz canlısının günümüzde de aynı şekilde olduğu gösterilmiştir. bu sayede evrim yok diyebilmiştir. şakirtler tabi inanıyor buna. ama işte zekaları anca o kadar. fotoğrafı yakından inceleyince o canlının aslında canlı bile olmadığı görebiliyoruz. bariz belli balık yemi. hatta ucunda kancası bile var.
(bkz: maklubenin yeşilliğe doyduğu an)
insanlığı ve insan olmanın gerektirdiklerini en iyi bilen varlıklar olması, onları evrim teorisinin duayeni yapıyor bence. bu konu üzerine yapılan tartışmalarda beni en çok ikna eden-hoş benim öyle bir ikilemim yok ama- şakirtler olmuştur. başarılı araştırmacılar bence. on üzerinden dokuz..