bugün

la liga'da üç gol ortalamasıyla oynayan barça nın bildiğin tecavüzcü çoşkun olduğu gerçeğidir.

hayır nuri alço değiller orası belli , kesin çoşkun bunlar. nuri abi 2 atar bırakır ama bunlar resmen çoşkun lan ilk defa rakip bulmuş gibi ne buldularsa atıyorlar .

maçı 15 dakika geç açayım diyorsunuz haydaa 3-0 olmuş. ne anladım ben bu yatıştan sapıklığın alemi yok yavaş yavaş yapın şu işi karşı tarafta tecavüzden zevk alsın, hayır adamlar ne olup bittiğini anlayamıyor ' ahh götüm acıyor hacı niye böyle oldu lan' falan diyorlar .

mesela en son bayern'li madurların ırzına geçti bu takım, hayır arada bayern gaza geliyor atağa kalkıyor karşılığında barça daha net iki pozisyona giriyor , resmen ' lan bak akıllı olun 3 tane daha atarız' diyor adamlar .

fakat ben bu takımı durdurmanın formulünü buldum, dinsizin hakkından imansız gelirmiş, bunların hakkından şu kadro gelir efenim ;

şenol

baki mercimek vedat inceefe ismail güldüren ibrahim üzülmez

kemalettin servet çetin

ali tandoğan ümit özat

emre aşık emre toraman

edit: emre aşık ve emre toraman forvet efenim, emre aşık rakip defansı dövsün diye emre toraman neden orada biliyorsunuz hakan şükürden iyi kafa golü atıyor mübarek .(kendi kalesine tabi)