bugün

Kişiyi, bir ülke olarak düşünmenizi sağlayan sorudur.
kesinlikle türkiye olurdum.

zira üç yanım deniz, dört yanım savaş benim de.
Türkiye, türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, azerbaycan.
italya olur kıçınıza tekmeyi basardım amk. malları.
şili olurdum.

görsel

-Sevdiceğinizle farklı şehirlerde olsanız, aranızda kilometreler olsa bile aynı gün batışını izleyebilirsiniz.
-"Hanım gel bi sahil boyu yürüyelim" diyen amca ve eşinin yürüyüşü aylar hatta yıllar sürer.
-Ayrıca enlemesine yürüyenler de çok kısa sürede ülkeyi boydan boya geçtim diyerek millete hava atabilir.
-Arabayla 120 yaparak 1.5 saatte ülkeyi uçtan uca geçebiliyorsun, ama boydan gidersen de 54 saatte.
-Deniz manzaralı evlerin pek bir değeri yoktur çünkü evlerin çoğu denize bakıyordur.
-Ramazan ayı için en uygun ülke. Saat farkı falan yok top atıldı mı tüm ülke aynı anda orucunu açıyor mis gibi.
-Büyük ihtimalle kıyı şeridi boyunca otoyol yapmaya ülkenin bütçesi yetmez.
-Tatilde şöyle denizi olan bir şehre gitsek diye içlenemezsin bile, her şehrin denizi hatta okyanusu var.
-Sahil konumuyla CHP'nin sürekli iktidar olabileceği bir ülke.
-Ülke tam anlamıyla bir doğu-batı sentezi çünkü doğusu da batısı da bir.
-Emekli olunca sahil kasabasına yerleşme hayali kurmanıza gerek yok çünkü tüm şehirler sahil kasabası.
-Taze balık bulunmayan şehir gibi bir durum yok, her şehirde taze balık bulabilirsiniz.

(bkz: arjantinli qızlar eqlesin)
19. Yüzyıl ingilteresi olabilirim. Sherlock Holmes ve jack the ripper hoş yani. Bir de böyle hep bir diplomasi casusluk denge güç bişiler var o dönemde. Şimdinin ingilteresi değil . O dönem karizması varmış şimdi sen de herkes gibisin.
Hollanda

Eğlenceye düşkünlüğümden dolayı.
Bayburt.
diyarbakır.
iklimi sıcak bir memleket olurdum herhalde.
Final sorusu gibi alengirli amk!

Vatan millet sakarya, türkiye.
(bkz: ne biliyim ölçmedimki hıamına)
japonya.
Birleşik arap emirlikleri.
Fransa : işte o kadar büyük aşk "moda" (!).
''Şüphesiz ki Paris kadar muhteşem olurdum'' şeklinde cevaplanabilecek bir soru.
ülkemi seviyorum ama benden olsa olsa kanada olurdu. çok yanlış yerde doğmuşum ben sözlük çok bazen bunu fark ediyorum.
türkiye olurdum çünkü siktir edilecek insan çok bende çok güzel siktir çekerim. sonra yüzde elliyi kısırlaştırıp hergün siktirirdim onlar seviyo bizde arada kaynıyoruz amk
Atlantis. yüzme bilemeyen gelmesin.
ben anca fransiz guyanasi olurdum.
isviçre.
Yeni Zelanda. Ne savaş var nede huzursuzluk. Dünyanın öbür ucunda, sadece huzur.
sealand... bir o kadar bağımsız, bir o kadar siklenmeyen.
Türkiye olurdum herhalde.
Hayatımda hiç bi şekilde istikrarlı olamadım. Tam hızımı almışım, ortalığın anasını s*kecek havaya giricem. Ya s*ktiğimin dikkati dağılıyor yada bi orospu çocuğu - çocukları karşıma çıkıp ayarlarımı bozuyor. ondan sonra da ipin ucunu tut tutabilirsen. Sonra o ipin ucunun zor bela tuttun diyelim. Sil baştan başla başlayabiliyorsan. Tıpkı güzel ülkem gibi.
telefonun çalıp: iyi günler ben polis memuru hasan. xx emniyet müdürlüğünden arıyorum. hattın yasal sahibiyle görüşebilir miyim? diyerek dolandırılmayan bir ülke olurdum.

dedim sen bu numarayı bulduysan hattın yasal sahibini de bulursun zırto. kapattı suratıma. ibne.

-anketiniz mübarek olsun-