bugün

shaggy i.
Büyükannemi diriltmek isterdim.

Yalnız aklıma harry potter ölüm yadigarlarındaki diriltme taşı geldi.
oğuz atay.
Bir kerede ekşi sözlük bizden başlık çalsin.
hep bizmi ordan araklayacaz?

tanım : lidya'lılar.
defne joy foster'dir benim için. kaç yıl geçti hâlâ televizyona çıkıp bıcır bıcır konusuvericekmiş hissini üzerimden atamıyorum.
karl marx.
Dilek hakkımı yakınlarımdan birine devrederdim. Ben ölünce tekrar diriltsin beni. Bana ne başkasından. Beyin bedava...
Fatih Sultan Mehmet'tir.
babaannemi diriltmek isterdim. ellerini öper ona gereken değeri vermediğimiz için başta çocukları olmak üzere bizi affetmesini isterdim. çocuklarının çekmesi gerektiği vicdan azabını onların yerine benim çektiğimi de söylerdim. hep de öyle olacak :(
Şimdi atatürk dicem ama ölü diriltme hakkım boşa gidicek.yazık adam ülkenin halini görse kahrından tekrar ölürdü. O nedenle dedemi diriltmek isterdim.babam çok küçükken ölmüş.babam hic hatirlamiyor babasini. Babam için dedemi diriltirdim.töbe töbe.çarpılmam inş s.s
60 yaştan sonra pipi.
Öldükten sonra kendimi diriltirdim.
jon snow. gerci onu ates cadisi diriltecek. suleyman demirel olsun o zaman.
mustafa kemal atatürk
bu başlığa entry giren yazarların ciddi ciddi yazarlığını sorgulaması lazım.
Amy winehouse, hala acısı çok taze.
deniz gezmiş i diriltmek isterdim.
Tabiki Atatürk.
Zaten millet mustafa kemal atatürk'ü dirilteceği için ben birisini diriltmek yerine kendime 2 defa ölme hakkı verirdim.
Mustafa kemal atatürk'dür. Çok arıyorum atamı.
Yeniden ölmesi istenilen biri olabilir.
beceremeyen oruç tutmasın allasen.
ilk olarak sevgisini şefkatini tadamadığım annemin dirilmmesini isterdim, bu kabul edilmezse aynı şekilde babam olsun derdim. şayet bu da kabul edilmezse canım arkadaşım, sırdaşım ve kardeşim olan ilk köpeğim tobi'mi isterdim.
(bkz: Atatürk üzerinden prim yapan çıksın çok kastı)
heath ledger,andy whitfield,brandon lee. bunlardan biri olurdu herhalde.