bugün

ulaşmam için hala 423 entry yazmam gereken entry sayısı. *
uzun süre önce geçtiğim entrydir.
merak konusudur.
1915 entry önce yazdığım entryim. kim bilir ne yazmış idim.
yazarın inci sözlükte 3000 entry yazdığını belirtir.
(bkz: lafı götünden anlamak)
maşallah.. eğer dolu dolu entrylerse özellikle, sözlük tarafından maaşa bağlanılması gerektiği düşünülen yazardır ama galiba 3000 sayısına ulaşan yazar yeni nesil olabiliyor daha fazlaları vardır.. maaş almasa da sözlükteki anıları, yazarken aldığı zevk ona yetecektir..

entryleri yedeklese iyi olur, olur ya uçurulurda çaylak olursa o kadar entry sine ulaşması zorlaşacaktır. bu yedekleme konusunda yetkilileri göreve çağırıyoruz lütfen..

ne anılardır yazarken.. kiminde yağmur yağmıştır dışarda şakır şakır ve üzerine ceket alıp yazmaya devam etmiştir.. hasta iken yazamamış ama oylamalara ve mesajlara bakmıştır.. hava sıcakken dondurmasını yerken yazmıştır.. klima yoksa odasında mini bilgisayar(meseala everest in var) vantilatörü ile yetinmiş veya büyük vantilatörle..

çok sıcaklarda saçmalarım diye yazmamış yazardır.. ee sıcaklarda beyinde af edersiniz amcıklama geçiriyor.. iyi ve kötü anılarla yazar olmuştur. muhtemelen blog uda vardır. yoksa olmalıdır tabi kendi seçeneği..

aslında yazarlara şilt gibi çok değerli değilde böyle evinini duvarına asacağı ödüller, belgeler verilebilir..

nicelik değil nitelik önemldiri hatırlatan olaydır.. 3000 entry side dolu dolu ise tebrik eder maşallah denecek yazardır..

çok yeni nesil yazarlardansa genelde pc başında zamanını geçirmiş ve yazmış yazardır...
yazar; "ooo bak ben şu gün buraya 3000. entryimi girmiştim aradan bak ne kadar zaman geçmiş. 2 ayda 800 tane entry girmişim bee..." diye aklına gelir adamın.

"hey gidi yazdığım entryler heyy." diye efkarlanır.