bugün

facebook vs kullanmayan biri olarak böyle şeyleri basit ve komik gören gerizekalılara hayret ediyorum. sen ne karışırsın ki be adam? senin ne haddine? her insan üzüntüsünü aynı şekilde mi dile getiriyor? her insan mutluluğunu aynı şekilde mi ifade ediyor? her insan aynı şarkı ile hüzünleniyor mu? veya aynı şarkı ile mutlu oluyor mu? insanların mutluluklarını, acılarını veya herhangi bir duygusunu yansıtma şekli etik olarak ters düşmedikten sonra senin karışma hakkın var mı?

aptal insanın böyle şeylere karışmaya hakkı vardır. insanlar duygularını istedikleri gibi yansıtırlar.

(bkz: yazarak anlattık yine anlamadı)

edit: biz duygulardan bahsettik sözlüğümüzün atom mühendisleri vatan kurtarmaktan bahsetti. işte zeka seviyelerini kıyaslayın.
herkesin elinden geleni yapması gereken bir durumda sessiz kalınması halinde artıcak bir olay olduğu için insanların haklı tepkisini sanal ortamda bildirme durumudur.
"pkk karşıtı sosyal ağlarda dolaşan her şey eylem niteliği taşımaktadır. kimse çıkıp ''anca yazı yazın'' demesin. napalım silahlanalım mı?" diyor ünlü bir sözlük yazarı bir başka sosyal platformda. hak vermemek elde değil. öpüyorum coxcomb.
internet üzerinden "terörle internette mücadele verilmez" mesajı veren arkadaşımız, bu yazıyı yazdıktan sonra eline silahı alıp dağa çıkmış olmalı -ki öyle yapmış olursa çemkirmeye hakkı vardır-

tabi facebook'u karı kız düşürmek ve embesil kadınların şekilden şekile girdiği komedi fotoğraflarını izlemek için kullanan insanların, "sosyal paylaşım platformlarının gücü"nden haberi olacağını sanmıyorum.
herkesin sadece klavye delikanlılığı ile dünyayı kurtarabileceğini sanarak sürekli bir şeyler karalamasıdır.
onca amalenin kaynadığı bir ortamda olabilitesi çok düşük

http://www.youtube.com/watch?v=sgeI9_tTWog