bugün

istatiktik 2'den 8 almıştım sanırım. sözlü derslerde laf salatasıyla hiç olmadı 20 30 koparabiliyordum da, net veri ve net yol olunca, yemediydi.

8'i nasıl almıştım acaba
100 üzerinden 3. kağıda "hocam gönlünüzden ne koparsa" yazmıştım. taş kalpli şerefsiz.
02 almıştım matematikten.
matematik kağıtlarımın çoğu sıfırdır. tarihler coğrafyalar 100 falan. hep uçlardayım amk.
bos kagitla sifir. universite 1. siniftik o zamanlar.
20 nin 10 nun altına inmeyene ben öğrenci demem amk.
1 dir. manevi açıdan bakarsak 0 dan daha düşüktür , daha çok acıtır.
ilkokulda bir sınavdan 1 puan almıştım, oda adımı soyadımı doğru yazdığım için. *
haliç üniversitesi'nde, Molekuler Biyoloji ve Genetik okurken;

immunolojinin Temelleri dersinden 57 almıştım.

şaka lan şaka..

çankırı ticaret meslek mezunuyunn.
şaka değildir. sıfır aldım, sebebide kağıdı boş vermemin yanı sıra soyismimi hatalı yazmamdı.
girdiğim sınava G yazdılar la.
-1 alması da çok basit. sınava girme tamamdır
biyolojiden, 33.
02 matematik.
6. lise 2, fizik uygulama.
eee ne demiş edi. "senin 2 gözün, 1 burnun var. bir elinde tam 5 parmak var 4 ayağı var iskemlenin. 6 nın yerini tutamaz hiç."
kopya çekilerek alınan 100 üzerinden 100.
orta okulda alınan 1'dir. (bir)

1 (bir) alınan dersin müzik bilgisi ya da ismi her neyse olması da ayrı bir güzelliktir.
neymiş efendim; sözlü sırasında flüt çalınacakmış da getirmemişim. illa bir vermek mi gerekir? dedim o kadar ağzımla da çıkartırım ben o sesi diye ama dinlemedi.

(bkz: blok flüt)

buradan o müzik öğretmenine sesleniyorum:
şimdir klarnet çalıyorum. noldu? sustun değil mi?
pis öğretmen.
Geometri, 0.

Ne gunlerdi be. Neyseki gecti.
-2 gördüm beyler.
Not:Tıp Fakültesi.
analitik geometriden 05 almıştım. nasıl yardırdıysam artık ikinci sınavda kurtardım.
ilk üniversitemde 10, ikinci üniversitemde 20.

not: ikisini de kurtardım.
03. matematik 2 dersinden ve hala daha alttan alıyorum. 2. üniversite bile bitecek hala o ders devam.
hangibirini söylesem birbirinden düşük notların.
Ilk dönem 83 den 4 düşen kimya,ikinci dönem 19 ve 43 lük notlarla 1 oldu. 22 yıllık Çalışma hayatı olan hocamın tarihine geÇen bir öğrenciydim .
biz gerekirse 100 almasını da biliriz.