bugün

herhangi bir ölümün törensel bir tarifidir. ideolojik orgazm tadında tarif edilecektir...gerisi spoiler dır ve hatta kanun gereği +18 dir.

saat 13.57 (ayıklama)

düzinelerce pkk militanının yurda en orospu sınır kapımızdan girişi törenlere vesile oldu.

(helikopterle savcı ve hakim indirdiler kurtarıcı tim olarak. toplum vicdanına karşı yetiştirilmiş f tipi hazır kıta komando tarzı hakim ve savcıları dünya ilk burada gördü...sınır kapısında içtihadi kararlar verildi....komando harekatının en belirleyici unsuru operasyon sırasında insiyatifin eylemcide olmasıdır...bu klişe çok güzel uygulandı....zekeriya öz ismi her hafızaya kazındığı halde bu uçar birlik halindeki timin başındaki savcı ve hatta hakim timinin ismi hala medyada saklıdır.)

saat 15.00
kutlamalar tüm hızıyla sürüyor. planlandığı üzere 7 dakika aralıklarla serbest bırakılıyorlar...

yedi..7..kutsal sayı...

pkk bayraklı bir cipte iki teslimat..beyaz, sondan bir önceki model..(utanıyorum)..

ilk gördüğüm şey o soysuzun dikiz aynasındaki yansıması...sadece bu ülkeye değil, kendi ırkına bile ihaneti yansımış..kalp atışlarım o anda bi güzel yavaşlıyor...

şehir merkezlerine yaklaştıkça beyhude umutlar..konvoyun en gerisi

saat 23.57..

jip ikizim coşku ile bizi ikame etmekte..gece, öfkemi çok şükür ki sabaha taşımayacak.

saat 02.56..herhangi bir yer..jip artık yasal ama ben değilim..

hava ayaza kesmiş..iki adet silah sesi yankılanmıyor bile...diz kapakları kan içinde paramparça hain ellerde. adımları toprağa düşürüyor kokuşmuş bedeni ..toprağın masumiyetini öpmeye başlıyor sürüden ayrılmış it parçası...

işim infaz değil

işim sorgu değil

görevim zevk

her insan gibi........

toprağa bulaşmış suratını çekip alıyorum yerden kıvam kıvam..parlak siyah gözleri bana bakıyor bulutlu gökyüzü yansıyor göz kapaklarının hemen altında..pırıl pırıl.....

ölümün kokusunu hemen alıyor orospunun son çocuğu....hemen teslim hemen vücuda ihanet...direnişin nerede amını ecdadını siktiğiminin evladı....bu bayrağa direndiğin gibi ölüme de dirensene..nerdeeeee...anası babası amca çocuğu formunda ensest...kendince safkan..

"özgürlüğün nerede akraba mahsulü" diye soruyorum...birbirinizin amcasına yeğenine sulanmanızdan belli yaşadığınız topraklara sulanmanız....

rengi ay beyazına kesiyor ensest tavşan yavrusunun....

hemen gırtlağının altına derin bir kesik atıyorum...soluduğu o iğrenç kürdistan havası artık ses tellerinden bağımsız hale geliyor...parmağımla tıkadıkça ses verebiliyor....

en özgür halin bu diyorum..nefes al..nefes ver......durumun farkına varınca elleriyle paramparça dizlerini gösterip bağırmaya başlıyor..ben elimi boğazındaki kesikten çekiyorum...boş bir soluk sesi...p0ööh ıhhhh pööhh ıııhhhh.......

üniformanın hakkını veremiyor.......üst kısmını soyuyorum...karnının alt ucuna bıçağı soktuğumda ellerini kanlı dizlerinden çekip bıçağımın kabzasını tutuyor...

bıçak çoktan içeride...cildi, karın zarını geçiyor ve hatta o kadar aşağıdayım ki mesaneye bile girmişim....piçin evladı yol boyu çişim var dememiş. sıcacık idrar elime fışkırıyor bıçağın açtığı yarıktan....gözgöze geliyoruz ama..eski pırıltı yok.....keskin tarafı göğüs kafesinin altına kadar orta hatta ilerletiyorum...bıçak tereyağında kayar gibi bi anda göğüs kafesine ulaşıyor...zerre kan yok..pek keyifliyim.. bak diyorum..kan akmıyor...cevap vermesi için gırtlağındaki deliğe parmağımı tıkıyorum...soysuzun sesi kayalıklardan yankılanmaya meyilli...olayın farkında değil..hemen çekiyorum elimi....önüme dökülmüş barsaklarda duman tütüyor....öylece çekiliyorum geriye....
nefes borusunu tıkamaya fırsat bulamadan dağılmış barsaklarına hücum edip toplamaya çalışıyor.......

ah be heval...

ah be hevallll

bilmez misin ki o dağılan barsaklar asla o delikten içeri girmez...size akademide bunları öğretmeleri gerekirdi..size neler öğretmişler böyle diyorum....

alt tarafı kesilmiş soluk borusundan cümleye dökülmek istenen kesik kesik nefes sesleeri geliyor...

barsaklar ortamı saunaya çevirdi ama..hipotermi yolu anesteziden ve bilinç kaybından geçer...sessizce inlemen lazım.....

bu bayrağa kafa tutabilmen için barsaklarını tutmayı ve sesinin nereden çıktığını öğrenmen lazım....

bi sigara yakıyorum..bulutlar dağılıyor...