bir elle poşet taşıyıp diğer elle tutunurken burunun bir an gıdıklanması ve ağzı kapayacak zaman ve imkan bulamadan gelen hapşırıkla hemen öndeki kızın saçına balgamı yapıştırmaktır.

bundan nasıl sıyırabilir insan bilemiyorum. özür de dilenmez. ne diyeceksin ki afedersin saçına balgamı giydirdim ama aslında yapmak istemezdim. oldu canım.
sicti cafer bez getir.
sulu sicti tez getir.
ishale yakalanmak. arkadaşım ankaranin o eski kirmizi körüklü otobusunde arka kapunin oraya birakmisti amk. küçümsemeyin yapacak birşey yok. düşman başına.
haa körüklünün sesinden osuruk sesi duyulmadı amk. ne pus kafa ağrıtan bi sesi vardı o otobüslerin mk.
derın horlayan herifin yanında uyuyamamak.uyarırsın,adam ters bişey söyler,lazım Allah ne verdiyse girişesin ama sorumluluğun altında insanlar varsa bunu da yapamazsın.sabretmelisin kısaca.
şoför pezevenginin ani fren yapmasıyla uçma deneyimi yaşamaktır. tabi bunun bi de düşüşü var.
öndeki insanın kafasına kusmak, osurmak falan olsa gerek. daha büyüğünü insanlık kaldıramaz.
otobüsten inerken otobüsün tam durmamasından inerken yere yapışmak ve bütün otobüstekilerin sana bakması muhavin oğlanında bişey oldumu iyimisin abla demesi.
karşıdan gelen güzel kıza yer vereyim derken, arkadaki teyzenin roberto carlos deparı atması ve kalktığınız yere oturması ardından kız ile birlikte ayakta beklerken osurup kıza ikinci kez rezil olmanız. tüm bunlardan sonra kızın durumun farkına varıp yanınızdan uzaklaşmaya çalışması o sırada içeri giren abinin, akbil varmı genç? demesi. siz var dedikten sonra akbili uzattınız(kızın gözündeki imajınızı toparlamak için bile olsa, sonuçta her insan osurur) ve adam akbili deliğe soktuğunda o biibiiip sesi gelmedi. akbil boş! ve arkadan kıs kıs gülen kız demin rezil olduğunuz kızın aynısı. sonra kız telefonunu çıkarır ve sevgilisi ile konuşmaya başlar.
belediye otobüslerinin ani freniyle 10 m uçmak, o an zaten tutunamıyodum, resmen kızın üstüne uçtum pardon dedim o da dikkat et dedi sonra gülümsedik birbirimize, benim çok ilginç anım var sözlük
yetmiş yaşlarında yaşlı amcaya yer verirsin ama iki dakika sonra çapkın dede yerini genç kızlara verir . Kadınlara yer verilir de amca ayakta durcak halin yok hala iş üzerindesin. üstelik bu olay bir kaç kez gelmeside enterasan.herhalde izmirin suyundan olsa gerek.
kürdün yanına oturmak.