bugün

hatta bi yerden sonra sevdiği adama s*ktir çekmektir.
Butun kadınların aynı oldugu hissetmekten tık sonraki gelişme.
(bkz: c est la vie)
Bu durumun birçok nedeni olabilir. Artık insanlara güvenememek, yorgunluk, kişisel takıntılar, uyumsuzluk, kötü edinilmiş tecrübeler vb. insan kendisini köşeye çekip tembih ettiyse, tercihen gerçekleşen olaydır. Zorunluluktan diye düşünürsek de en önemli faktör kötü tecrübelerdir diye düşünüyorum. Yaşadıkları insanı her yere savurabilir. Aşktan soğutmak da dahil. Lakin aşk eşsiz bir şey arkadaşlar; bulunca kovalanası, ağzın yerine kalbin konuştuğu, gözlerin yerine kalbin gördüğü, insanı dünyanın en mutlusu eden garip bir olay, alkol almadan sarhoş eden tek güzelliktir.
Güvensizlik ve yorgunluk bu iki his bu olayda çok etkili gerçekten umarım kimsenin başına gelmez. Ben yandım eller yanmasın.
insanın duygusuzlaşması ile alakalıdır.
Yok öyle bir sey hele aradan bir 5 sene geçsin olursun.

Ama yeni asktan çikmis biri asik olamiyom ya diyorsa kasar ruhludur bulamasin amk
zamanini beklemek lazim.
bir noktadan sonra değildir o.

bir noktaya kadardır.

sonra yeni bir cümle başlar elbet.
işte bunlar hep seks.
O bir nokta şudur :gerçekten birini seversin güvenir sin her konuda asla yarı yolda birakmayacagina adın kadar emin olursun ona karşı aşırı sadakatı olursun aynısını ondan görürsün ama bi anda gider saçma bir sebepten o andan sonra asla aşık olamazsin. Mümkün değil inanmazsin guvenmezsin kimseye de o şekil davranmazsin davranamazsin. O duygu aşırı kotu bir duygu. Bn eşimle bu nu yaşadım ama hala konusu açılınca ağlarım aşırı üzülürüm çünkü tarifsiz bir duygu. Bu yüzden kimse kimseyi uzme sin karşına çıkacak sebep ne olursa olsun ben hallederim bn bırakmam diyebiliyosan birinin hayatına gir ve sonsuz güven ver ha yapmayacak san yapamayacak san o sonsuz güveni verme. insanlarından hayatını mahvetme.
en çok korktuğum durumdur.
aşksız her şey yokluktur dememiş miydi cioran?
Bugünlerde bunu düşünmüyor değilim gerçekten söyledikleri gibi aşk bir kez yaşanıyor galiba. Gerisi yoğun sevgi oluyor. Ama aşık olmak istemem benim sarhoşluğum zaten bana yeter.
Çizgi olsaydı belki paralel ilerleyerek durumu idare ederdik ama nokta olması durumu zorlaştırıyor.
aşklarını çarçur etmektir.
antropoz / menopoz dönemidir.
yada hassas nihat abi sen misin?
Isteyince olmayan bir şey.

(bkz: kovaladikca kaçan ateş böceği).
O, noktadayım senelerdir...
7 yıl yaşadıgım berbat tecrübelerden sonra aşkın yanından değil mahallesinden geçmem. Bünye kabul etmiyor.
Bir noktadan sonra büyük harfle başlanılırsa aşık olunabilme ihtimalini gözden kaçıran yazarın serzenişi.
yaşanılan acılardan sonra istemsizce üstüne yapışan şey.
Doğru olandır. Zaten bu zamana kadar yaşadığı cinsel çekimi aşk sanmakla yanlış yapmıştır.