bugün

cinsel tercihinin degismesiyle beraber kendisine verilen buyuk armagani unutan bunyenin özüne dönmesini saglayacak eylemdir.

bir sürü abazanin agzindan salyalar akitıp dilini şaklatarak baktigi lezbiyenlerin baslarindna gecen bir olay ya da herhangi sey(!) ardindan karşı cinsten kendini soyutlayarak hemcinsleriyle beraber olmaya baslamasiyla unutulan kadinlik ogesini tekrar kesfetmelerini saglayacak bir adimdir.

geceki parti sonunda kendini koltuga birakmis halde oturan bir lezbiyendi. cıplak vucudu tum erkeklerin dikkatini cekecek dirilikte, şuh bakışlarla beni inceliyordu. memeuclari hale dik, vucudu hala cinsel bir eyleme hazır haldeydi.

konusmak icin cabalamak yersizdi, kendini erkeklerden soyutlamis, onlarin sohbetlerindne uzak tutmaya calisiyordu, en sonunda sohbetin nereye kayacaginin bilincindeydi: lezbiyenlik. "nasil lezbiyen oldum"... vs

gozlerinin icine bakarak odada yokmuscasina davranmaya baslayip koyu sohbette onu tinlamamak en buyuk etkiyi yaratmisti. insan yerine koyulmamak her canlinin karsi gelmek isteyecegi cevap vermek zorunda kaldigi bir saldiri idi.

duramadi, birkac kez oda icersinde yürüyerek tum vucudunu sergiledi. "asla sahip olamayacagin bir seye sahibim", "bakabilirsin ama dokunamazsin" edasiyla bakislar firlatti. asla bakislarimi kaydirmadim, asla onu gozlerimle takip etmedim. durumu iskence boyutuna cevirmeye basladim. arada esprili laflar sokarak karsi konulmaz bir eyleme giristim. sohbeti yonlendirerek onu yoksun birakmak buyuk bir keyif ve eglence idi. evdeki birkac kisi yavas yavas mekani terkederken hala beni izliyordu. sabah ayilmak icin ictigim enerji icecegini sehpanin uzerine birakip esyalarimin oldugu odaya yoneldim. enerji icecegi biraz kendime getirmis canlanmistim, sabahki mamurlugum kalmamisti. yavasca boxerima elimi alip giyecekken kendimi yataga birakiverdim. uyusam uyuyacak haldeydim yine. gozlerimi bir an kapamisken odada gezinen birini hissettim demeye kalmadan o hatunun eliye benimkini kavradigini hissettim.

hala şuh bakislari uzerimdeydi, ben kadinim ve ben istemeden bu bir halta yaramaz edasini sergilemeye devam ediyordu. egosunu sisirmek ile iskenceye devam etmek arasinda kalmisken lafa girdi

-beni arzuluyorsun degil mi?
-(sasirmistim, boyle birsey beklemiyordum, o siradan lez sohbetlerini baslayacak saniyordum, ama cevabim kesin ve netti) hayir !!
- yalan soylemek yakismiyor, su an onunde acsam hayir diyemezsin, dudaklarim idegdirmemle uzerime abanman bir olucak, amacini farketmedim sanma.
- (gulerek cevap verdim) ne oldugun umrumda degil, ne dusundugun de. egonu tatmin icin burdasin, gosteririm ama elletmem, sizin mal bakislariniz beni irgalamaz davranislarina devam et. elinde tuttugun hatta oynadigin seyin diklesmesi senin egonu tatmun edebilir ama dusundugun gibi beynim orada degil.
-(gulmeye basladi, kahkaha atarak goguslerini tuttu) bunlarin da etkisi olamaz mi? hala numaryaa devam ediyorsun.
-hayir, triks yok. bekledigin davranislari bulamamak seni üzdü mü yoksa? su an sana yalvarmam mi gerekiyordu? o harika guzellikte vucudun icin ayaklarina mi kapanmam gerekirdi? su evde yalniz kaldigimzi icin hemen seni yataga atma girismi mi sergilemem gerekiyor diyerek ardi ardina sorulari siraladim

afallamisti. tebessumu kayboldu. onun suyuna gidip vucudunu istedigimi belli etmemi beklemisti. hayir, gozumde bir mal(!) yoktu. tabu da. icten olmayan ego tatmini olaylara asla girmedim hele de yapay ve ictenlikten uzak yapmacik hareketlere. ayakta dikilmis halde gozlerime baka kaldi. yataktan kalkip gozlerinin icine baktim, ardindan da boxerima uzanip giydim. hala ayakta beni izliyordu. sadece soluk alip vererek beni sorguluyordu. umarsizca karsisinda giyindim ve hoscakal diyerek disari ciktim.
eğer gay bir erkek tarafından yapılmışsa, o sene hasat fazla olur..