bugün

piramitin üstündeki göz gibi ışık saçmaya başlanılan andır, veya kafada ampul çıkmasıdır.

bu kızın sizden hoşlandığı anlamına gelmez. kızların da erkekler gibi abazanlaştığı durumlar vardır.

belirtiler ise şöyledir;

1)kız size tokat atıp bir yandan sizi pandik manyağı yapıyorsa,

2)kız oklavayı kafanızda kırarken çaktırmadan sizi ileri geri itiyorsa,

3)sırtınıza yumruk atma ayağıynan elini kıçınıza sokuyorsa,

4)ve tüm bunları yaparken "öyle bir geçer zaman ki"nin son bölümünü anlatarak (acımasızca) size işkence çektiriyorsa,

kız sizi tavlamaya çalışıyor demektir.
öncelikle kızın size baktığını anlayabilmek için; esneyin eğer o da esnediyse sizi kesiyordur.
öncelikle kızın size baktığını anlayabilmek için; 31 çekin eğer yanınıza geliyorsa o da sizi kesiyordur.
size bakarken saçı ile oynuyorsa. bu artık herkesin bildiği bir şeydir. daha orjinal ve hoş olan bir şey daha vardır, bir topluluk içinde, muhabbet esnasında vs. kız bacak bacak üstüne attığı zaman, altta kalan bacağının ayak ucu sizi gösteriyorsa, bilin ki sizin ile ilgileniyordur. bu tavlamaya çalışıyodur anlamında değil tabiki. kısaca kız dikkatini size yoğunlaştırmıştır.
öncelikle kızın size baktığını anlayabilmek için; abuk sabuk mimikler yapın; şaşırdıysa o da sizi kesiyordur.
bu anlama eyleminin gerçekleştiği günün hemen ertesi günü kıza çıkma teklifi götürüleceğine delalet eder. ardından kızın istemiş olduğu ego tatmini hadisesi gerçekleştikten sonra "sen yanlış anlamışsın, sen benim abim gibisin" der ve siktir eder. aldanmayın. çok istiyorsa kendi gelsin.
kızı kesip kesmediğinizi anlamak için kıza bakmaya çalışın. bakabiliyorsanız kızı kesiyorsunuz demektir. *
tüyleri diken diken olmuşsa tavlamaya çalışıyor olabilir. çaktırmadan tüylü yerlerine bir göz atın.
Eğer beni tavlamaya çalışıyorsa hayattan hiç bir beklentisi olmayan kızdır.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
size bakarken yerinde durmaması yeterlidir.
içten bir gülüşten sonra önüne bakması yeterlidir.
sizden hoşlanıyorsa veya tavlamak istiyorsa, mutlaka her hangi bir bahaneyle size dokunmak isteyecektir.

en klasik örnekleri;

- aa, gözünün yanında kirpik var, kapat gözünü alıyim.
- aa, o elindeki yara izi nasıl oldu, bi bakiyim.
- aa, hasta gibisin, ateşin var mı, bi bakiyim.
- vs. vs.

eğer bunlar ve benzeri bahanelerle, size, birden fazla kez dokunmuşsa, sizinle ilgili niyeti farklıdır.
"beni tavlayıp ne yapsın ben zaten her kıza tavım" diyenler de vardır.
yaptığınız saçma, kendinizin bile yaptıktan sonra " ben ne yaptım? " dediğiniz espiriye kızın yarılarak gülmesi.
gerçekten böyle bir şey yapan bir kızı asla anlayamazsınız hocu.
sana yan bakıp gülerse yada göz kırptığında hafifçe tebessüm ederse o da seni kesiodur. birde sen ona ne zaman baktığında onunda sana baktığını görürsen.