Gözler herşeyi ortaya koyar.
isiga dogru tutarim.

icinden serit geciyorsa kesin benden hoslaniyo demektir.
Buluşmaya gel deyince tereddütsüz geliyorsa hoşlanıyordur. işim gücüm var bilmemne diye bahane üretiyorsa hoşlanmıyordur. Buluşma mesajına cevap vermiyorsa o kız bordo berelidir, merak etmeyin o sizi bulur.
Misal ben onun oldugu ortamlara girmeye cekinirim.

Ama gozlerim hep uzerind eolur.
yanlışlıkla göz göze gelirsem, gözlerini benden kaçırırsa.
anlayamazsınızzz. o isterse gözüne soka soka belli eder.

ama ay bana güldü acabalarla kasmayın hatun kişisi istiyorsa elbet elde eder.
türk kızı tersliyorsa hoşlanıyordur.
hoşlansın da tek, ben anlamasam da olur.

hoşlanın lan benden.

ucundan azıcık hoşlansanız yeter, ama hoşlanın yani.
bana bakmışsa beni seviyordur.
(bkz: mal tespiti)
sizle evlenmişse hoşlanıyor olabilir.
verirse.
okulun kapanıp bir kaç ay sonra selam nasılsın diye mesaj atması .
Çırılçıplak soyunup domalıyorsa hoşlanıyordur.
memelerini elleyin. sertleşmişse hoşlanıyordur. evet
Kız aşırı aşık olmadıysa anlayamazsınız. Hatta aşırı aşıksa bile istemezse anlayamazsın. Zaten anlayabilsek ne aşk acısı kalır ne üzüntü. Hep aşk olur hep mutluluk. Ama nerdeee...
la anlasan ne olacak? senin bazı özelliklerin hoşuna gitmiştir. hele de böyle gizem içeren söylemediğin şeyler varsa. takılır senle biraz. biraz da senin sevgin, ilgini sömürerek egosunu doyurur. sonunda da doyar, çözer ve gider yeni av arayışlarına.
vurduruyorsa.
Genelde iş işten geçtikten sonra anlıyorum.
Açık açık söylerse anlarsınız.

Ama önemli olan hissetmeniz. Yani sözcüklere dönüşmeden bazı şeyler enerji ile hissetmeniz.
tersliyorsa hoşlanıyordur.
Ben birini kendimden uzaklaştırmaya başladıysam anladığım hadisedir, malum güven sorunu, kırılacak miyim korkusu ile.
Memelerine ellettiriyorsa oldu bu iş.
saçma sapan esprilerinize bile gülüyorsa, mutsuz olduğunuzda yanınızda olmaya çalışıyorsa hoşlanıyordur. bunlar fiks şeyler kişisel farklılıklarda vardır bunlara artı olarak. kimi dokunmaya çalışır kimi ise bazen sizden kaçmak ister ama kaçamaz.
Aklı başında olan Bir kız benden hoşlanmıyacağı için beni pekde alakadar etmeyen durum.
kesinlikle dekolteli giyindiği zaman yanınıza gelmesi, tek kalmaya çalışması gibi şeylerden anlarız. ben en azından bir tek böyle olunca hissediyorum hoşlandığını.