bugün

duygusal açıdan çalışılmış ciddi konuşmalar yaparak kız et döver gibi yumuşatılır. sonrasında iş el şakalarına bırakılır. ellenir mıncıklanır. ardından bir bakmışsınız dudaklar kenetlenmiş. sonrası zaten kendiliğinden gelir. sürtükler ilk önüne gelene bu şekilde verirler. sonra bu kişi siktiri çekince "bököröt böyöndödör" derler. he beyinde zaten ama sen sakso çekerken beyninede yedin biraz darbe onu neden saymıyorsun ?
bakarmısınız çok pardon rica etsem sevişebilirmiyiz? olmadımı yoksa?
edemezsiniz, zannedersiniz.
gıdıkla !
ikna olmaz. Olmuş gibi yapar.
Seni seviyorum sana sahip olmak istiyorum lafıyla.
Edemezsiniz.
(bkz: ar yu sex)
Siz ikna etmezsiniz, adet öncesi hormonlar coştuysa o sizi bulur hatta afedersiniz o sizi becerir. Hormonlar çünkü. Akıl yerinde kalmıyor o süre içinde.
Paran ya da çenen çalışıyorsa çok kolaydır ama yakışıklı ve yahut karizmatiksen de götürürsün bunlara gerek kalmaz onlar sırnaşır.
ikna etmezsiniz..yeterince çekiciyseniz yaparsınız,ikna etmek nedir lan Barış anlaşması mı bu,olacaksa olur..
parayla.
Gelinlik alın, nikah kıyın, babasıyla halay çekin.
ikna etmek için uğraşmam kendisi de istemeli, karşılıklı tutuşmak önemli benim için.
ikna edemezsin. istiyorsa seks yaparsın.
Eğer sevmiyorsan elin ile iliskiye girmen ikiniz açısından da çok iyi bir çözüm ama eğer diyorsan ki ben açım. Paralı askere git. Hayır illaki onu istiyorum diyorsan sabret konuş. Yok ben kısa çözüm arıyorum diyorsan eğer çıkar 1 milyon doları koy masaya. Üzgünüm okur herkesin değeri senin bile. Çok üzgünüm ama bu kanun amacı para olan herkes için geçerli. Parayı amaç değil araç olarak görün.
ikna edemezsiniz. O isterse olur. Bu kadar basit.
kız isterse olur eğer istemezse şu olur..
http://www.youtube.com/watch?v=R-K-M-_qOHk
dilara hızlı bir şekilde
1 yapalım
2 yapalım diye 8'e kadar sayacaksın tamam mı. ama çok hızlı.

yed yapalım
sekz yapalım. ayyyyy.
+ ar yu cola?
- ...
+ ar yu seks?
- ...
+ VAT AR YU YAVV?
Evlenin. Yaramazlik yapmayin. Uslu durun.
demokrasi yolu ile. malum demokraside çareler tükenmez.