bugün

Eğer kızı önemsiyorsanız sonrasında kat kat fazla sizin ağlayacağınıza dalalettir.
fazlasıyla basittir. kadınlar hep ağlar. en şeytanı bile, öyle bir ağlar ki, ciğeriniz sökülür. bir kız, kadın, ya da her ne şekilde hitap etmek isterseniz o şahıs, eğer gözyaşlarını saklıyorsa, o damlaların her tanesi buram buram acı ve gerçeklik kokar.

kadınlar ağlar, gözyaşını gösterenden değil de, gizleyendir asıl canı yanan.
Çok kolaydır.
Sonucuna katlanmak zordur.
eğer sizi seviyorsa karşısında ağlamanız yeterlidir.
Bir kızı ağlatmak demeyelim de, bir kızın kendisine yapılan birşeyden ötürü ağlaması diyelim. Zorla mı ağlattık sanki yav...
tahminim benim yaptığım olay. allah affetsin.
Ayıptır. Beni benim için ağlayacak kadar önemseyen seven bir kızı ağlatırsam sabahlara kadar uyku uyuyamam.
aklı olan adamın yapmaması gerekendir. türk kızı tsk gibidir misliyle karşılık verir. yedi sülalenizi ağlatır.
Yapılacak en ölümcül iki hatadan biridir.
diğeri için bakınız:
(bkz: ıslak parmağı prize sokmak).
Sadece bir kızı değil, bir insanı ağlatmak çok kolaydır.
Gerçekleşmesi kısa ama etkisi uzundur. Kazara ağlasa bile başınız ağrır.
hakediyorsa ağlatmak gerekir bir daha aynı hatayı tekrar etmemesi için. tamam bizde ağlatılıyoruz ama bizim ağladığımızı bir tek yastığımız biliyor orası ayrı.
Salaklıktır. Saatlerce uğraşacak, zır zır ağlayacak cırtlak sesiyle.
Sabret sabredebilirsen.

Bazısı da nahiftir sessiz sessiz ağlar, kalbi kırılmıştır. Bilerek yapıldıysa bu da ağır şerefsizlik.
hoşlandığı, hatta üstüne bi de borcam falan alıp evlilik hayalleri kurduğu, belki de simitlerine dantel örmek istediği beyinin, kocişinin benim koynumda bir prenses gibi uyukladığını görünce tarafımca şahsa yaşatılan elim vaqqa. kızlar, bi bakışım sizin bütün hayallerinizi yıkabilir. domestos stoklamaya başlayın açıkçası.
Sanırım ben yaptım kötü hissettim.
(bkz: Hümgür hüngür ağlatmak)
"her kim ki bir kadının ahını alır, cehenneme kütük olur." buna benzer bir laf eder zorba, kumsalda sarhoş halde sirtaki yaparken.
Haklı olsanız bile hayvan olduğunuzu hissettirir. Hissetmezseniz hayvansınızdır halbuki.
Bir kız veya erkek olsun fark etmeksizin bir insanı ağlatıp da gülene yazıklar olsun.