bugün

b: ben
k: kız

k: eğer seninle seks yapmak istesem yapar mıydın?
b: hayır. daha çok erken melis. doğru zamanı beklemeliyiz.
k: seni seviyorum.
b: bende seni...

telefon kapatılır ve düşüncelere dalınır.

- oğlum kesin iki haftaya verir bu şimdi haa... *
lise döneminde yaşanabilitesi daha fazla tabi...
gerçekler izafi olduğundan, tam anlamıyla yalan olmayacak davranış.*
(bkz: katılıyorum ben buna)**
(bkz: beyaz yalanlar vardır)*
kaldır at maskeni denilesi kişidir.
bir söz vardır bu durumu açıklayan: kadınlar duyduklarına, erkekler gördüklerine aşık olurlar. bu yüzden erkekler yalan söylemeyi, kadınlar makyaj yapmayı öğrenmiştir.
halk arasinda akilli diye tabir edilen erkektir.
"çok yakışmış hayatım bence bunu alalım" meali:şu alışveriş bitsede gitsek de gitsek.
"kilolu değilsinki hayatım hatta zayıfladın sanki" meali:ayı gibisin ama kız yok şimdi idare edicez.
tam kendi kalenize gitmekte olan topun direkten dönmesidir.
istisnasız her erkek için geçerli bir durum. bu konuda erkekleri suçlamanın yanlış olduğu aşikar. çünkü her şeyde olduğu gibi kadın-erkek ilişkilerinde de arz-talep söz konusudur ve taraflar buna uygun hareket eder. kadınlar hayal aleminde dolaşarak sevgi ve mutluluğu yakalayacağına inandığından asla gerçeklerle yüzleşmek istemez. bana kalırsa her kadında gerçeklerle yüzleşme fobisi vardır ve kadın kontrol edemediği gerçeklerle karşı karşıya kalınca psikolojik çöküntü yaşar. bunu yaşamamak için de, gerçeklerden hep kaçar.

erkekler, kadınlarına asla gerçeği söylememeli. kadınlar bu şekilde kendilerini avutup mutlu olurlar çünkü. bırakın da istedikleri gibi mutlu olsunlar. ve tabi ki,

(bkz: bir kadın masal ister/#6343039)
samimiyetsizlik.