bugün

saygılar..

bir kızın neresinden öpülürse daha cok zevk alır hadisesi..

bir kadın kesinlikle kasık bölgesinden öpüldügü vakit aşırı zevk alır. bunu boyun bölgesi, kulak bölgesi, meme bölgesi, kalca bölgesi, sırt bölgesi, ayak bölgesi, göbek bölgesi takip eder.
öpülmeyen neresi kaldı efendim.
heryerini öptünüz.
fantazi mi yapıyorsunuz, sözlüğe mi abanıyorsunuz anlamadım.

dalak, böbrek, ciğer bölgesinden öperseniz zevk alır.
bir kızın cevap vermesi gereken sorunsaldır.

(bkz: her yeri saymışsın zaten)

(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)

edit.

imla.
vücüdunda kuru yer kalmayana kadar yalamak lazımdır.
kesinlikle boyun.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
sözlüke nereye gidiyor Allah aşkına sorunsalından daha az önceliklidir. zira bu gidişle sözlüğün her yeri çok affedersiniz göt meme şeyleriyle dolup taşacak çirkinleşecek.
omuzlarının arkası dediler bana. ben bir şey bilmiyorum ıı aa şey öyleymiş. *
Kulak arkası olabilir efendim .
Göbek bölgesi oyş.
apandisitinden öpmemek lazım. evrilemeyen bu organ bi işe yaramıyor. öpüp kıymet yüklemeye gerek yok.dibinden baglayıp, bırakın kurusun düşsün.
NERESiNDEN ÖPTÜĞÜNÜZÜN Bi ÖNEMi YOK EFENDiM. ABAZANLIKLA DEĞiL DE AŞKLA ÖPERSENiZ O KIZ ELiNi BiLE ÖPSENiZ ERiR.
her kız farklı noktadan hoslanır. onemli olan bug'ını bulmak.
sol diz yan çapraz bağlarından. ha siktir denmesin. eğer aşıksa oradan bile zevk alacaktır. yok eğer değilse amını öpsem tatmin edemezsin. argo değil bunlar. hayatın gerçekleridir.
Sevgiyle öptüğünüz sürece herhangi bir yer. Çok öptüm ordan biliyorum. Başka türlü öpünce anlıyolar, siklemiyolar amk.

Sevgiyle öpün abi..ooohh.
saygılar..

tükrük bezleridir efenim. tükürük değil ama bakın! ''tükrük'' onu bulursan olay tamamdır.
El olabilir. Yuh be demek hiçbiriniz aklından 'el öpmeyi' geçirmedi. Yazıklar olsun.
Tendom bağlarını öpersen gevşer

Zararsz ısırmaz.
omuz çukuru, kulak memesinin boyuna doğru 3 cm sol alt çaprazı.
pıtıkından. evet
(bkz: kalın bağırsak)