bugün

Şöyle bi film çekerdim: Sadece geceleri ortaya çıkan bir yaratık efsanesini araştırmak için 5 kişilik bir haber ekibi kırsal bir anadolu kasabasına gelir.Böyle şeyler ancak masallarda olacagı için ekiptekiler gayet rahattır amaçları eğlenirken haber yapmaktır.
Köyde bir ev tutarlar ve köylüyle röpörtaj yapmaya başlarlar. Köylüler dedeli tepe adını verdikleri çalılık bir mevki olduğu ve o mevkiye geleneksel olarak geceleri hiç girmediklerini ve girmedikleri sürece hiçbir sıkıntı yaşamadıklarını söylerler, ama gece çökünce oraya gidenlerin pek çoğunun bilinmeyen bir varlık tarafından korkutulduğunu anlatırlar.
Ekip, köylülerin uyarısına rağmen haber için bu mevkiye kamp kurup beklemeye başlarlar. Bu hikayenin köylerinin reklamını yapmak isteyen köylülerin bir uydurması olduğundan emindirler.
cin olacak bir kere.
ben ülkemizin hal ve durumunu anlatan bir konu seçerdim.

gelsin oscarlar.
Korku filmi çeken sözlük yazarları.
1kasim. 550 milletvekili. yerli.
maskeli seri katil.

çığlık hayranıyımdır da.
içinde bir katil olması gerçekçilik anlamında etkiyi arttıracaktır.
şizofren filmi.ben çok korkuyorum ya.
Uludağ Sözlük akademik ve entelektüel bir yuvadır temalı kısa film. Oyuncular da izleyiciler de anca kısa filme dayanabilirdi zaten.
tüm dünyanın korktuğu türklerin, tarihini konu alan bir film çekerdim. her dilde tercüme edip. tüm dünyada vizyona sokardım.
etkileyici biseyler olsun ve mümkünse orjinal bir fikir bir grup genç bi arkadaslarinin daveti üzerine sehirden uzak bir kasabaya tatile giderler ve orda baslarina gelen olaylar anlatılır.
insanlar olurdu.
Kemal Sunal ın komedi gulyabani filmini konu itibarıyla değiştince konusu 19. yüzyılda bir konakta geçen çok acayip korku filmi çıkar.
Sosyalleşmek.
Duygusal bir kıza musallat olan büyük başlığı olan erkekler.
hayat.
bir korku filmini andirmiyor mu.