bugün

yaşamını idame ettirmek için sipariş üzerine insan öldüren zat'ın tuttuğu günlüktür.
gizlice okuması bile sıkıcı olabilir.
"sabah kalktım, kahvaltı yaptım, öldürdüm, öldürdüm, öldürdüm, öğle yemeği yedim, öldürdüm, öldürdüm, öldürdüm, öldürdüm, 5 çayı, öldürdüm, öldürdüm, öldürdüm, öldürdüm, kısa bi duş aldım, yemek yedim, yattım."
böyle günlük mü olur.
güzel bir kitap ismi olabilir.
bir sözlük yazarının günlüğünden çok daha okunacak günlük olurdu.

''sabah kalktım, kahvaltı yaptım, entry girdim, entry girdim, entry girdim, entry girdim, entry girdim, entry girdim, öğle yemeği yedim, entry girdim, entry girdim, entry girdim, entry girdim, entry girdim, 5 çayı, entry girdim, entry girdim, entry girdim, entry girdim, kısa bi duş aldım, yemek yedim, yattım.''

böyle günlük mü olur?
merhaba günlük ;

bugün kahvaltımı yaptım ve evden çıktım. dükkana uğradım süleyman abi iş verdi bana. sonra gittim öldürdüm adamı. evet bugünlük bu kadar yarın görüşürüz

(bkz: )yarın bi bok olcağı yok
cinayetler ayrıntıya girilerek anlatılmışsa eğer pek de tekdüze olduğu söylenmeyecek günlüktür. zira kiralik katil tutan insanların mutlaka tuhaf hayat hikayeleri olur. ve öldürtmek istediği insanla ilgili yaşadığı şeyler vs. kiralık katilimiz bunları bile yazsa sürükleyici bir günlük olabilir.

"bugün öldüreceğim insanla tanıştım. rol icabı arkadaş olmaya çalışacağım. pezevenk karısını evin her odasında aldatmış, ama bir kadın var diyor, dilinden düşürmüyor. vallaha merak ettim. o kadınla da tanışacam. bari bi insanla da öldüreceğim insanı öğrenmek ya da öldüreceğim insan olduğu için tanışmayayım di mi, benim de başka nedenlerim olsun artık!"
sevgili günlük
Bugün öldürdüğüm adam çok yaşlıydı bir ara düşündüm öldürmesemmi diye fakat baktım patron parada kesik atıcak sıktım mermiyi sanki sermayeden zarar edeceğiz a.q.
(bkz: sokucam ABD sine iş bırakmadı ibneler)