bugün

hiç akıl karı bir iş değildir. asla ve asla dikiş tutmayacak eskisi gibi olmayacaktır. ama binlerce çift sırf yaşananlar hatrına yeniden başlamayı denerler. ama dişe kan değmiştir bir kere.
her zaman olumsuz sonuçlar doğurmayan durumdur bambaşka iki insan yepyeni bir ilişki olarak devam ettiği de görülmüştür.
Kopan ipi koptugu yerden baglamaktir. Ilerde o baglanan yerin cikinti yaptigi fark edilecektir. Duruma gore ya ikinci dugum atilir ya da ip birakilir. Zaten her dugumden sonra ip kisalir bi gun bi bakarsiniz elinizde ip falan kalmaz.
orhan babanın dediğini yapmaktır. ayrılıp denemektir.

Bıraktım kaderime
Aşkımızın sonunu
Aradım bulamadım
Mutluluğun yolunu

Yoruldum koşa koşa
Her ümidin pesinden
Kırıldı ümitlerim
Bu sonsuz bekleyiş den

Bırak artık kaderimle
Kendi halime beni
Vazgeçelim bu sevgiden
Unutalım her şeyi

Severek ayrılalım
Aşka hasret kalalım
Eğer mutlu olursak
Yeniden barışalım

Sevmemiştim kimseyi
Seni sevdiğim kadar
Çekmemiştim kimseden
Senden çektiğim kadar

Olur mu sevgi diye
Izdıraba sarılmak
Bu yol mutluluk yolu
Tek çare imiş ayrılmak
http://www.youtube.com/watch?v=aB6e6gXUWHI
hata olabilceği gibi güzelde olabilir. bu iki insan arasında ki iletişime bağlıdır. sorunlarını gerçekten çözdüklerine insnıyorlarsa neden başlanmasın ki ama tam olarak sorunları çözemedilerse başlamayın o ilişkiden hayır gelmez. ben denedim gelmiyor yine bitiyor. bitmesini istemesenizde bitiyor. sonra karşınızdaki cool insan sizi bir daha takmıyor bile siz kendi çektiğiniz acıyla yanıyorsunuz falan.
tam ayrılamamışlardır bu sefer tam ayrılmak için birleşirler. ya da terk edilen taraf intikam alır.

(bkz: murat cemcir in aşkın dan aldığı intikam)
en büyük hatadır.
sonu bilinen bir kitabın tekrar okunması veya sonu bilinen bir filmin izlenmesi gibi bir şeydir.
gereksizdir. eski duygular ölmüş, eski heyecan ve tutku bitmiştir. denenmemelidir.
virüs girmiş bilgisayara restart çekmek kadar anlamsız bir eylemdir.
--spoiler--
+Tatlım bu bir şaka değil mi?
- Değil.
+ Ya?! Peki hemen bir şaka haline getirebilir miyiz?
- Sanmıyorum.
+ Neden?
- Komik değil.
+ Nasıl değil? Benim bu ayrılığın nedenini bilmiyor olmam komik değil mi?
- Valla eğer artık sen bende güzel değilsen, eğer artık ben sende güzel değilsem, eğer artık hergün en az bir defa kavga ediyor hale geldiysek ve fıkralar hakikaten komik gelmemeye başladıysa..
+ Daha anlatmadım bile aslında...
+ Eee.. Düzelmez mi diyorsun?
- Düzelir.. Gene bozulur sonra.. Sonra belki gene düzelir.. Bir kere bozuldu ya, illa ki bozulur sonra..
--spoiler--

(bkz: haybeden gerçek üstü aşk)
sadece fuckbuddy olarak tabir edilen ilişki türünde sorun çıkmadan yaşanabilir.
katmerli acılara sebebiyet verecek hadisedir.