bugün

zor olmasıdır.

evet zor kadınlar her zaman daha çekicidir.

orta malı gibi gezenler tahrik edici veya çekici gelmemektedir.
varsa beyin,
yoksa geriye kalanlar..
o saçını bir tarafta toplayıp da boynunu açıyor ya işte o zaman bana bir hal geliyor.
Müzik kulağıdır ki bu bütün her şeyine nukseder.
Dekolte giyinmiş vücududur. Çıplaklık o kadar da tahrik etmese de bir elbiseye sarıp sarmaladığımızda sanırım tahrik oluyoruz. Yalın olmak tahrik etmiyor kimseyi. Sadece kendi fitne fesatlığımızla tahrik olabiliriz. Bu dediğimi düşünün, hak vereceksiniz.
Elmacık kemikleri.
Tecrübeyle sabittir.
zeka olmadığı gibi am göt memenin de olmaması durumudur.
sevgilisi olduğu erkeğe bakmayıp, biscolata erkeklerine düşkün kızların hangi zekasından bahsediyorsun.
eee son ihtimal am göt meme kalıyor, o da yok ki amk. keşke olabilseydi ama yok ki...
işte benim başlığım neden mi anlatayım:

kadın imgesi başlı başına tahrik olma sebebidir. bu birincisi, fiziksel mükemmelliğinin (güzeli, çirkini, tombulu, zayıfıyla her biri) yanı sıra sahip olduğu cinsel organlarının (vajina, göğüsler, popo, dudaklar, boyun, elmacık kemikleri, köprücük kemikleri evet evet bir kadının her organı cinsel organ olabilme potansiyeline sahiptir.) muhteşem estetik yapısı gereği tahrik etmekteki üstün yetenekleri tartışılmaz. bütün bunları geçtim, bu cinsin hareketleri, kendine özgü davranış biçimleri onları özel kılması bakımından ayrıca tahrik edicidir. Bütün bunlar bir kenara, tahrik olacak bu kadar çok şey varken, şahsımı en çok tahrik eden şey ise bir kadının özgüvenidir.

Kendinden emin ve ne yapacağını bilen tavırlar beni benden alır, fiziksel özelliklerini ikinci plana atar.
Zor ve akıllı kız hele bir de estetik açıdan benim zevklerime uygunsa ( çıkık elmacık kemikleri, büyük gözler) tadından yenmez.
davranışıdır. bir popo falan asla olamaz, cansız lan orası! bilinciyle söylediği şeyler falan tabi en önemlisi.
bir kadın bir erkeği masumiyetiyle tahrik eder. bir kadın eğer seviyorsa masum gözlerle ve içinde istercesine bakar erkeğe. erkek için orasını burasını açmasına gerek yoktur. erkek zaten o kadını seviyorsa , kadının bakışları her şeye yeter.
Doğal davranması.
Bir kadında zekâ kesinlikle aranan ilk şarttır. Daha doğrusu mevcut ilişkimde olmayan, olursa da bu saatten sonra aradığım ilk şart.
Everywhere kardeş everywhere .
Kıvırcık saçları.