bugün

Yalakasi olmamissinizdir, gercekleri soylemissinizdir.
zamanında iyi sikemediğiniz için düştüğünüz durumdur.
şaka lan şaka sikmek çok ayıp.
erkekte nasıl bir duygudur bilinmez lakin,
dişi kişisine ağır bir yüktür,
hem nefret edip hemde sevdiğini kendine belli etmemek.
kısa süre sonra o kadının çevresininde en nefret ettiği kişi olursunuz. o çember genişler gider sonunda s.ktir olursunuz.
bunun için çok ugraştıgınız söylenemez,zamansız gitmeleriniz yalanlarınız yıllarca kendinize alıştırıp yok olmanız bunlar nefret edilmenize sebebiyet.
eğer ahını da aldıysa ömrünün sonuna kadar iki yakası bir araya gelmeyecek kişidir.
Kafasında milyon kere, milyon farklı olaylarla cinayetinizin gerçekleştiğini bilmektir.
Biraz ,afedersiniz, göt ister.ö
kaypak olduğunuz konusunda şüphe duymanızı gerektirir.
bir zamanlar yaşadığım en kötü olaylardan. ah birde kendi suçunu kabul etseydi diye de düşündüm anılarımı canlandırınca,
birde sizin çevrenizi de etkiliyorsa işte o zaman korkun.
suçlu olmasına rağmen en nefret ettiği kişi olmak daha da kötüdür.
keşke bana saygısızlık yapmasaydın, keşke ben de sana öyle mesaj atmasaydım.
kuşkusuz bir erkeğin en son isteyeceği şeylerden birisi olsa gerek.
kadından ayrılmak istemektir. ayrılmak istiyorsanız kendinizden nefret ettirin o sizden ayrılsın hem egosu tatmin oluyor hem sorun olmuyor.
hâlâ nefret edebiliyorsa o kadından ümit kesmemelidir.
nefrette bir duygudur.. en onemlisi sokaktaki adam olabilmektir..
yalakalık yapıp sahte sevgi kazanmaktan iyidir.
o kadın için unutulmaz bir kişi olduğunuz anlamına gelir.
Hım. Aynı zamanda aşık olduğu kişi olmak da olabilir. Bak bilemedim.
Zevklidir. yani düşünün; bir kadın var ve sizden nefret ediyor! Öyle böyle değil. gördüğü yerde öldürmek istiyor belki de. hatta size "benimle iletişime geçerden seni ihbar ederim!" diyor. vuuv....
Eski sevgiliniz ise, bi ara tüm hayatının en sevdiği olduğunuza delalettir.
saçlarını kesmesine ya da değiştirmesine sebep olan kişidir.
kötüdür.
Tadından yenmeyecek olaydır.
Her nesi var ise unutur, feda eder ama nefret ettiğini asla unutmaz, unutmayı kendine sindiremez.
Aşkını kazanamıyorsa gönül nefretini kazanmalıdır.
onu aldatan kişi olmaktır.
zordur, afili filintalar gibi karışık, yosunlar kadar kalabalıktır. bir kadın sizden nefret ediyorsa ölesiye kıskanıyordur, onda olmayan bir şey karakterinize cuk oturmuş, pek de yakışmıştır. neden sorusunun cevabı karakalem çizgilerden nettir.
O kadı sevmiyorsanız/hoşlanmıyorsanız/aşk kırıntısı bilem yoksa felan jetskmden aşa bilmem ne paşa modunda olursunuz.
bence sen de simdi herkes gibisin lafini da yapistirinca nefretini tescilleyen kadinin en nefret ettigi kisi olmaktir.